Datums 4. oktobris, 2023
Laiks10.00–11.30
Vieta Ogre, NVA Ogres filiālē, Rīgas ielā 14, 3.kab.
KLĀTIENES tikšanās par darba un karjeras iespējām RP SIA “Rīgas satiksme”

Piedāvājam iespēju tikties ar RP SIA “Rīgas satiksme” pārstāvjiem un uzzināt par darba un karjeras iespējām uzņēmumā. Dalībniekiem būs iespēja uzņēmuma pārstāvjiem uzdot sev interesējošos jautājumus.

Rīgas pašvaldības sabiedrība ar ierobežotu atbildību ”Rīgas satiksme” ir 100% Rīgas pilsētas pašvaldībai piederoša kapitālsabiedrība, kas dibināta 2003.gadā. Uzņēmuma darbības mērķis: sniegt sabiedriskā transporta pakalpojumus Rīgas valstspilsētas administratīvajā teritorijā, pārvaldīt un apsaimniekot Rīgas pilsētas maksas autostāvvietas ielu sarkano līniju robežās un piedalīties Rīgas pilsētas transporta infrastruktūras uzturēšanā un attīstīšanā. RP SIA ”Rīgas satiksme” šobrīd strādā ap 3400 darbinieku. Uzņēmums piedāvā ne tikai pilnas slodzes darbu, bet arī prakses iespējas studentiem, pagaidu darbu, kā arī pilna laika maiņu darbu.

RP SIA ”Rīgas satiksme” darbiniekiem piedāvā:

  • veselības apdrošināšanas polisi pēc nostrādātiem sešiem mēnešiem
  • apmaksātu papildatvaļinājumu un labklājības atbalsta programmu “Tev un Tavai ģimenei”
  • sporta un atpūtas pasākumus
  • profesionālās un personības pilnveides apmācības

Atnāc uz tikšanos un uzzini vairāk!

Šobrīd aktuālas vakances skatīt NVA CV un vakanču portālā, meklēšanas laukā “Uzņēmums” ievadot RĪGAS SATIKSME:

https://ej.uz/CVVP_vakances

 Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar NVA Ogres filiāles nodarbinātības organizatorēm:

Daiga Torstere

Nodarbinātības organizatore - Sadarbība ar darba devējiem, brīvo darba vietu reģistrēšana, informācija par vakancēm; Atbalsts komercdarbības vai pašnodarbinātības uzsākšanai; Skolēnu vasaras nodarbinātība; Algotie pagaidu sabiedriskie darbi (Rīgas iela 14, Ogre)
Daiga.Torstere [at] nva.gov.lv

Sandra Rudko

Nodarbinātības organizatore - Sadarbība ar darba devējiem, brīvo darba vietu reģistrēšana, informācija par vakancēm; Nodarbināto personu reģionālās mobilitātes veicināšana; Skolēnu vasaras nodarbinātība; EURES - informācija par darbu ārzemēs. (Rīgas iela 14, Ogre)
Sandra.Rudko [at] nva.gov.lv