Datums 23. aprīlis, 2024
Laiks11.00–13.00
Vieta Rīga, Rīgas reģionālā filiāle, Jēzusbaznīcas iela 11, 302. un 506. telpa
Klātienes tikšanās ar darba devējiem Rīgā

23. aprīlī no 11.00 līdz 13.00 Rīgā, Rīgas reģionālā filiālē, Jēzusbaznīcas ielā 11, 302 un 506 telpā,  Nodarbinātības valsts aģentūra, akcijas “Sezonas darbi” ietvaros , aicina darba meklētājus uz tikšanos ar darba devējiem.

Ikvienam interesentam būs iespējams satikties ar darba devējiem SIA "AC Sega", SIA “AK Fasādes”, SIA ” ACBR ", SIA "Rīgas Meži” , AS “Rīgas Piena kombināts”, SIA “GREEN AND SMART’’.  Tikšanās laikā būs iespējams saņemt informāciju par darba devēju piedāvātajām vakancēm, kā arī noskaidrot visu par darba apstākļiem, nosacījumiem un darba specifiku.

SIA “AC Sega” ir vārdu saīsinājums - Auto Ceļu Sega. Pats nosaukums ietver mūsu darbības virzienu - auto ceļu segumu būvi un rekonstrukciju.

SIA “AC Sega” vakance:

SIA “AK Fasādes”. Esam jaudīgs, strauji augošs uzņēmums, kuru veido profesionāļu komanda ar vairāk kā 15 gadu lielu pieredzi ēku fasāžu siltināšanā. Pieredzē uzkrāti dažādas sarežģītības objekti, sākot ar privātmāju, privātmāju ciematu fasāžu siltināšanu un beidzot ar daudzstāvu māju siltināšanu. Veicam dažādu ēku fasāžu siltināšanu un renovāciju, izmantojot dažādu ražotāju izstrādātās siltumizolācijas sistēmu tehnoloģijas un prasības.

SIA “AK Fasādes” vakance:

SIA ” ACBR " pamatdarbība ir autoceļu, ielu, laukumu, tiltu un citu transportbūvju būvniecība, rekonstrukcija, remonts, teritoriju labiekārtošana un būvmateriālu ražošana. Uzņēmums ir dibināts 1960. gadā kā Rēzeknes 9. Ceļu būves rajons. 1991. gadā uz valsts uzņēmuma bāzes, pārņemot visas bijušā valsts uzņēmuma saistības un saglabājot tā darbības sfēru, tika nodibināts tagadējais uzņēmums – SIA „ACBR”. Tā dibinātāji – uzņēmuma darbinieki. SIA „ACBR” ir viens no Latgales reģiona lielākajiem darba devējiem un nodokļu maksātājiem, par ko ir saņemti gan valsts iestāžu, gan pašvaldību atzinības raksti un pateicības. Uzņēmuma lielākie pasūtītāji: VAS „ Latvijas Valsts ceļi”, AS „Latvijas valsts meži”, novadu un pilsētu pašvaldības, kā arī daudzi uzņēmumi. Uzņēmums ir saņēmis "Bureau Veritas" sertifikātus par kvalitātes, vides, darba aizsardzības un energopārvaldības sistēmu atbilstību starptautiskajiem standartiem ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 un ISO 50001. Kopš 2003. gada SIA „ACBR” ir viens no „A.C.B." grupas uzņēmumiem.

SIA ” ACBR " vakance:

 

SIA " Rīgas Meži” ir Rīgas pilsētas pašvaldībai piederošs uzņēmums. Tajā ir četras mežniecības: Juglas Katrīnas, Rīgas un Tīreļu, kokaudzētava "Norupe" un kokzāģētava "Norupe" Ogres novadā. Uzņēmums apsaimnieko arī Rīgas dārzus un parkus, kā arī kultūras un atpūtas parku "Mežaparks". Uzņēmums īsteno vides izglītības programmu "EkVidO2" jeb "EKOLOĢIJA | VIDE | GAISS". 

SIA " Rīgas Meži” vakance:

AS “Rīgas Piena kombināts”. Food Union grupa ir piena pārstrādes un saldējuma ražošanas līderis Latvijā un Baltijas valstīs. Tā ir dibināta 2012. gadā, apvienojot divus lielākos piena pārstrādes uzņēmumus Latvijā - "Rīgas piena kombinātu" un "Valmieras pienu". Vairāk nekā desmit gadu laikā uzņēmums no vietējā Latvijas ražotāja ir izaudzis par lielu un spēcīgu starptautisku pārtikas nozares ekspertu ar pārstāvniecību sešās Eiropas valstīs - Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Norvēģijā, Dānijā un Rumānijā. Balstoties uz dziļu tirgus pārzināšanu un pastāvīgām inovācijām, Food Union veido spēcīgus un mīlētus vietējos zīmolus un diendienā vairo gala patērētāju labsajūtu. Food Union zīmola filozofijā pats galvenais ir cilvēks, un tikai tad produkti. Šī pieeja precīzi atklāj, kas vieno un virza uz priekšu uzņēmuma komandu. Mūsu portfelī ir tādi piena produktu zīmoli kā «Kārums», «Lakto», «Limbažu piens», «Dzintars», »Rasa», «Rasēns», «Valmiera», «Zīlonītis». Lepojamies arī ar mūsu saldējuma zīmoliem «Pols», «Ekselence», «Tio», «Karlsons», «Jungle Pop» un «Om». Mūsu gardie, veselīgie un vienmēr svaigie produkti ir pieejami gan lielākos, gan mazākos tirdzniecības tīklos Baltijas reģionā, kā arī vairāk nekā 30 eksporta tirgos visā pasaulē.

AS “Rīgas Piena kombināts” vakances:

SIA “GREEN AND SMART’’ nesen ir sācis savu darbību apstādījumu apsaimniekošanas, ierīkošanas un konsultāciju jomā. Piedāvājam savus pakalpojumus privātpersonām, valsts un pašvaldību institūcijām, ēku un teritoriju apsaimniekotājiem, būvniekiem un citiem interesentiem, kuri vēlas,sev apkārt  ērtu, praktisku un ilgtspējīgu vidi. Aicinām pievienoties mūsu komandai ar iniciatīvu apveltītus,kolēģus, lai turpmēk darbotos kopā.

SIA “GREEN AND SMART’’ vakance:

Jautājumu gadījumā sazināties ar Nodarbinātības valsts aģentūras darbiniekiem:

Signe Gintere

Nodarbinātības organizatore - pakalpojumi darba devējiem vakanču publicēšanai un aizpildīšanai, konsultācijas par dalības iespējām aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenošanā - (Jēzusbaznīcas ielā 11, Rīga)
Signe.Gintere [at] nva.gov.lv

Daina Petrova

Nodarbinātības organizatore - pakalpojumi darba devējiem vakanču publicēšanai un aizpildīšanai, konsultācijas par dalības iespējām aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenošanā
Daina.Petrova [at] nva.gov.lv

Andrejs Tkačenko

Nodarbinātības organizators - pakalpojumi darba devējiem vakanču publicēšanai un aizpildīšanai, konsultācijas par dalības iespējām aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenošanā
Andrejs.Tkacenko [at] nva.gov.lv