Datums 18. maijs, 2022
Laiks13.00
Vieta Tiešsaiste
NVA logo, tekstuāls saturs. foto: sezonas darbs, ogu vākšanas

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) 18.maijā plkst. 13:00 aicina uz 2.Tiešsaistes tikšanos ar lauksaimniecības darba devējiem.

Tiešsaistes tikšanās laikā ​darba devēji informēs darba meklētājus par Sezonas darbu aktuālām vakancēm un iepazīstinās ar saviem uzņēmumiem, darba apstākļiem, specifiku un nosacījumiem.

Dalībniekiem būs iespējams uzdot sev interesējošos jautājumus.

Šajā tikšanās reizē piedalīsies uzņēmumi:

Z/S Jaunbirzgaļi  

Saimniecība atrodas gleznainā un relaksējošā vidē Gaujas nacionālā parka teritorijā. Tā ir orientēta uz garšīgāko zemeņu ogu ražošanu agrajos termiņos. Nemainīgi nozīmīga vieta jau vairākus gadu desmitus saimniecībā ir upeņu stādījumiem.

Lai arī citiem tiktu ogu iegūšanas prieks, augi tiek pavairoti un jaunie stādiņi tiek piedāvāti iegādei. Netiek liegtas arī konsultācijas dārzkopībā un prakses vietas sadarbībā ar mācību iestādēm.

SIA  Lauberes ogas

Uzņēmums nodarbojas ar krūmmelleņu audzēšanu. Tās tiek audzētas 14ha platībā, tāpēc, lai mūsu galdam būtu ļoti garšīgas ogas ir jāiegulda ļoti liels roku darbs un līdz ar to arī vajadzīgas daudzas darba rokas.

Mēs savā draudzīgajā kolektīvā ar klusu, mierīgu putnu dziesmām pieskandinātu apkārtni , aicinām savā pulciņā strādīgus kolēģus, kam nav svešs fiziskais rūdījums. Tālāk dzīvojošajiem nodrošinām nakts mītnes.

Dalību tiešsaistes tikšanās piesakiet jau tagad, aizpildot anketu.

17.maijā uz Jūsu anketā norādīto e-pastu tiks nosūtīta tikšanās saite ZOOM vietnē.


Jautājumu gadījumā par tiešsaisti lūdzu sazināties ar NVA darbinieku - Inita Vīksna, mob. +371 25685847, Inita.Viksna@nva.gov.lv