Datums 23. maijs, 2024
Laiks16.00
Vieta Tiešsaiste
Attēls ir sadalīts divās daļās. Pirmajā daļā foto. Otrajā daļā teksts:  23. maijā būs skatāms NVA EURES tiešsaistes raidījums “Uzzini, pirms dodies. Droša darba ceļvedis Eiropā”. Apraksts zem attēla.

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla EURES darba mobilitātes konsultanti sadarbībā ar citu Eiropas valstu kolēģiem šogad turpina veidot tiešsaistes raidījumu ciklu “Uzzini pirms dodies. Droša darba ceļvedis Eiropā”, lai informētu par Eiropas Savienības (ES) un Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) darba tirgu, veicinot izpratni par droša darba iespējām Eiropā. Sestais cikla raidījums, kas veltīts Spānijas darba tirgum, būs skatāms 23. maijā plkst. 16.00 pēc Latvijas laika EURES Latvia Facebook lapā.

NVA EURES konsultants Andris Segliņš sarunā ar Spānijas EURES konsultantu Rafaelu Peresu Garsiju (Rafael Pérez García) skaidros, kādi šajā valstī ir darba un dzīves apstākļi, kādi speciālisti pieprasīti, kā jāveido CV un jāraksta motivācijas vēstule, kā tiek noslēgti darba līgumi un kādi dokumenti ir nepieciešami, uzsākot darba attiecības Spānijā. Raidījuma translācijas sekotāji EURES Latvia Facbook lapas komentāru sadaļā varēs uzdot jautājumus, kā arī vienoties par attālinātu konsultāciju.

NVA EURES konsultantu atbalsts pieejams ikvienam!

Mājaslapa: www.nva.gov.lv/eures

E-pasts: eures@nva.gov.lv

Facebook: www.facebook.com/eureslatvia/

Linkedin: www.linkedin.com/company/eures-latvia

Piektdienās no 13.00 līdz 15.00 EURES čats: https://eures.europa.eu/eures-services/chat-eures-advisers_en   

Piesakieties EURES konsultācijām Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapā, aizpildot pieteikuma anketu sadaļā “Darba iespējas Eiropā - EURES

EURES ir Eiropas valstu nodarbinātības dienestu un to partneru tīkls. EURES galvenais uzdevums ir sniegt atbalstu darba ņēmējiem un darba devējiem, kuri vēlas izmantot Eiropas darbaspēka mobilitātes iespējas. EURES tīkls darbojas 27 Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīs, kā arī Šveicē, Islandē, Lihtenšteinā un Norvēģijā. Latviju EURES tīklā pārstāv NVA.