NVA logo, foto: Swedbank

8.jūnijā  no plkst. 13.00 līdz 14.30 ZOOM vietnē Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) ikvienam interesentam piedāvā iespēju tikties un uzzināt par karjeras iespējām. 

Ja Tev patīk sarunāties ar cilvēkiem un rast risinājumus viņu jautājumiem un ja vēlies kļūt par ekspertu Latvijas lielākās bankas pakalpojumos un sistēmās, tad pievienojies mūsu komandai!

“Pie mums Tu iegūsi draudzīgu darba vidi, kurā varēsi ne tikai dalīties ar savām zināšanām, bet arī apgūt jaunas prasmes. Ja Tev ir svarīgi izzināt klientu vajadzības, meklēt labākos risinājumus un sasniegt izvirzītos mērķus, tad Tu esi tas, ko mēs meklējam. Pievienojies!'' Ilze Ruka, Klientu apkalpošanas atbalsta apakšnodaļas vadītāja.

Mēs  Swedbank ticam, ka cilvēki ir mūsu spēks. Mūsu kultūra ir balstīta uz atvērtību, vienkāršību un atbildību, veicinot iesaistīšanos un sadarbību. Mēs atbalstām pastāvīgu izaugsmi, rodot izaicinājumus, kas iedvesmo. Mums ir iekļaujoša un ilgtspējīga darba vide, veicinot elastību un līdzsvaru ikdienā. Mēs novērtējam kolēģu ieguldījumu piedāvājot pievilcīgus labumus – iespēju kļūt par uzņēmuma akciju īpašniekiem, darba devēja iemaksas pensiju uzkrājumā, veselības apdrošināšanu un citus. Kopā mēs radām pozitīvas pārmaiņas, radot vērtību bankas klientiem un sabiedrībai.

AS Swedbank vakance:

Dalību tiešsaistes tikšanās piesakiet jau tagad, aizpildot anketu.

7.jūnijā uz Jūsu anketā norādīto e-pastu tiks nosūtīta tikšanās saite ZOOM vietnē.

Jautājumu gadījumā sazināties ar Nodarbinātības valsts aģentūras darbinieku Ronaldu Kraži, e-pasts Ronalds.Kraze@nva.gov.lv, tālr. +371 25685279.

Datums 8. jūnijs, 2022
Laiks13.00–14.30
Atrašanās vietaTiešsaiste

Tiešsaistes tikšanās par darba un karjeras iespējām AS "Swedbank"

8.jūnijā  no plkst. 13.00 līdz 14.30 ZOOM vietnē Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) ikvienam interesentam piedāvā iespēju…