Jaunumi
Tiešsaistes tikšanās par darba iespējām uzņēmuma “EMJ Metāls” ražotnēs Rīgā un Ķekavā

12. augustā no plkst. 11.00  līdz 12.30 ZOOM platformā ikvienam darba meklētājam Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) piedāvā iespēju uzzināt par darba iespējām metālapstrādes uzņēmumā “EMJ Metāls”
 
Uzņēmums savās ražotnēs Rīgā un Ķekavā aicina darbā lāzergriešanas darbgaldu operatorus ar iepriekšēju pieredzi, liekšanas preses operatorus ar iepriekšēju pieredzi un ceha strādniekus gan ar pieredzi, gan bez pieredzes. 
 
Tiešsaistes tikšanās laikā “EMJ Metāls” pārstāvis stāstīs par darba un karjeras izaugsmes iespējām, metālapstrādes ražošanas specifiku, darba nosacījumiem,  mācībām u.c. Darba meklētāji varēs uzdot arī savus jautājumus.
 
Dalību tiešsaistes tikšanās piesakiet, aizpildot anketu šeit: https://www.nva.gov.lv/lv/form/tiessaistes-tiksanas-emj-metals-.
 

  11. augustā uz Jūsu anketā norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīta tikšanās saite ZOOM platformā. Ja Jums ir neskaidrības vai jautājumi, sazinieties ar NVA darbinieci Lāsmu Liepiņu (Lasma.Liepina@nva.gov.lv).
   
  “EMJ Metāls” ir Latvijā vadošais metālapstrādes uzņēmums ar modernām metāla lāzera un locīšanas ražošanas iekārtām, 12 miljonu eiro apgrozījumu, eksportu uz daudzām pasaules valstīm. Uzņēmums saviem darbiniekiem piedāvā karjeras izaugsmes iespējas, ir lieliski uzņēmumā strādājošo profesionālās pieredzes stāsti, piemēram, par to, kā darbinieki, sākot ar palīga vai noliktavas darbinieka profesiju, vēlāk kļūst par operatoriem vai vadītājiem.
   
  Plašāka informācija par “EMJ Metāls”: https://www.emjmetals.lv/lv,  savukārt detalizētāka informācija par vakancēm pieejama NVA CV un vakanču portālā. 


  Lāzergriešanas darbagalda operators 


  Liekšanas preses operators 

  Ceha strādnieks