EURES Informācija presei Jaunumi
Vizualizācija: teksts, NVA logo, ilustrācija

2023. gada 23. novembrī no plkst. 13.00 līdz 14.00 Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) rīko diskusiju “Kā Zaļais kurss ietekmē darba tirgu un darbiniekiem nepieciešamās prasmes”.

Par zaļo ekonomiku un tās ietekmi uz darba tirgu, par terminu “zaļie uzņēmumi” un “zaļās darbavietas” nozīmi darba devēju un darba ņēmēju ikdienā, par valsts atbalstu un ieguldījumu darbinieku apmācībā diskutēs NVA direktore Evita Simsone, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) mācībspēks un Latvijas Bankas padomnieks enerģētikas un klimata politikas jautājumos Dzintars Jaunzems, Starptautiskās lidostas “Rīga” Personāla departamenta Mācību centra vadītājs Ivars Pavasars un SIA “Laflora” attīstības direktore Sabīna Alta. Pasākumu vadīs žurnālists Uģis Joksts.

Diskusija “Kā Zaļais kurss ietekmē darba tirgu un darbiniekiem nepieciešamās prasmes” tiks pārraidīta tiešsaistē - portālā “Delfi.lv” un NVA sociālo tīklu kontos.

Eiropas zaļā kursa un ANO ilgtspējīgas attīstības mērķu īstenošana ir noteikta Eiropas Savienības dalībvalstu nodarbinātības dienestu tīkla (PES) stratēģijā.

ESF logo

Projekts nr.7.1.2.1. /15/I/001 „EURES tīkla darbība Latvijā”