EURES Informācija presei Jaunumi
Vizualizācija, teksts, foto: Zviedrija

Projekts nr.7.1.2.1./15/I/001 „ EURES tīkla darbība Latvijā”

Šogad aprit 30 gadi kopš stājās spēkā Līgums par Eiropas Savienību, kas lika pamatu mūsdienu Eiropas Savienībai, un Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla EURES darba mobilitātes konsultanti sadarbībā ar citu Eiropas valstu kolēģiem šogad veidos četrus  tiešsaistes raidījumus “Uzzini pirms dodies. Droša darba ceļvedis Eiropā”, lai informētu par Eiropas Savienības (ES) un Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) darba tirgu, veicinot izpratni par droša darba iespējām Eiropā.

Pirmais tiešsaistes raidījums tiks pārraidīts 23. februārī plkst.16.00 pēc Latvijas laika EURES Latvia Facebook lapā (https://www.facebook.com/eureslatvia). NVA EURES konsultants Andris Segliņš uz sarunu aicinās Zviedrijas EURES konsultantu Arne Arviddsonu, kas stāstīs par darba tirgus situāciju Zviedrijā. Raidījuma skatītāji uzzinās, kādi šajā valstī ir darba un dzīves apstākļi, kādi speciālisti pieprasīti, kā tiek noslēgti darba līgumi un kādi dokumenti nepieciešami, Zviedrijā uzsākot darba attiecības, kā jāveido CV un jāraksta motivācijas vēstule u.c.

Raidījuma translācijas sekotāji EURES Latvia Facbook lapas komentāru sadaļā varēs uzdot jautājumus, kā arī vienoties par attālinātu konsultāciju.

EURES ir Eiropas valstu nodarbinātības dienestu un to partneru tīkls, tā galvenais uzdevums ir sniegt atbalstu darba ņēmējiem un darba devējiem, kuri vēlas izmantot Eiropas darbaspēka mobilitātes iespējas. EURES tīkls darbojas 27 Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīs, kā arī Šveicē, Islandē, Lihtenšteinā un Norvēģijā. Latviju EURES tīklā pārstāv NVA.

NVA EURES konsultantu atbalsts pieejams ikvienam!

Mājaslapa: www.nva.gov.lv/eures

E-pasts: eures@nva.gov.lv

Facebook: www.facebook.com/eureslatvia/

Linkedin: www.linkedin.com/company/eures-latvia

Piektdienās no 13.00 līdz 15.00 EURES čats: https://ej.uz/zze4