Jaunumi
Apgūsti jaunas prasmes un iegūsti starptautisku sertifikātu

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Latvijas Universitāti (LU), Nodarbinātības valsts aģentūru (NVA) un citiem partneriem Latvijā, Lietuvā un Igaunijā šogad piedāvā iespēju latviešu valodā mācīties bezmaksas tiešsaistes kursos darba tirgū pieprasīto digitālo prasmju pilnveidei. Mācības notiek ar Microsoft Philanthropies programmas finansiālu atbalstu, īstenojot Baltijas digitālo prasmju attīstības programmu “Virtuālās prakses Baltijā”.

Janvārī tiek piedāvāti šādi kursi:

Biznesa un datu analīze

Tiek apgūtas prasmes darbā ar datiem, piemēram, datu vizualizācija un analīze, mākoņdatošanas pamati un to pielietojums biznesa attīstībai, kā arī iemaņas darbā ar Microsoft platformu Power BI un citas pamatzināšanas, kas palīdzēs efektīvi izmantot datus ikvienā jomā. Pēc kursa apgūšanas izglītojamie pārzina datu importēšanas, datu tīrīšanas un modelēšanas darbības un prot veikt dinamisko un scenāriju analīzi, kas ir svarīgi biznesa vidē.

Kursa apguve latviešu valodā sāksies 18. janvārī,  mācības notiks otrdienu vakaros no plkst. 17.00 līdz 19.00.

Programmu un lietotņu izstrāde

Tiek apgūtas zināšanas par tādu lietotņu un programmu izstrādi, kas ļauj vienkāršot un automatizēt uzņēmuma ikdienas procesus daudz efektīvākai un veiksmīgākai uzņēmuma darbībai. Kursa dalībnieki iemācās pārvaldīt robotikas procesu automatizācijas rīku Power Automate un lietotņu izstrādes rīku PowerApps, kā arī apgūst prasmi strādāt ar sarunbotu izstrādes rīku Power Virtual Agents.

Kursa apguve latviešu valodā sāksies 19. janvārī, mācības notiks trešdienu vakaros no plkst. 17.00 līdz 19.00.

Python

Šajā kursā izglītojamie apgūst zināšanas par Python programmēšanas valodu. Kursa dalībnieki iemācās rakstīt Python kodu, atpazīt Python atbalstītos datu tipus un izveidot Python kodu, kas loģiski atrisina konkrētu problēmu. Python ir lielisks rīks, kuru var izmantot dažādos mašīnmācīšanās un mākslīgā intelekta projektos, lietotņu un veblapu izstrādei un pat vienkāršu interaktīvu spēļu radīšanai. Python aizvien biežāk tiek izmantots arī kā datu analīzes un datu vizualizācijas rīks.  

Kursa apguve latviešu valodā sāksies 17. janvārī,  mācības notiks pirmdienu vakaros no plkst. 16.00 līdz 18.00.

Microsoft 365 administrēšana

Šajā kursā izglītojamie apgūst zināšanas par  Microsoft 365 produktu funkcionalitāti, tostarp Exchange Online, SharePoint Online, Microsoft Teams, Microsoft Power Platform un dažādu ierīču pārvaldības iespējām, par to, kā plānot un ieviest Azure AD Connect, kā pārvaldīt sinhronizētās identitātes un kā ieviest paroļu pārvaldību.  Šie kursi ir lieliski piemēroti uzņēmumiem, kuri nevar atļauties algot pilna laika IT speciālistu, bet kuri vēlas izmantot visas Microsoft 365 konta un funkciju sniegtās iespējas.

Kursa apguve latviešu valodā sāksies 17. janvārī,  mācības notiks pirmdienu pēcpusdienās no plkst. 13.00 līdz 15.00.

Reģistrēties kursiem Jūs varat šeit: https://courses.balticinternships.eu 

Plašāka informācija: www.balticinternships.eu