Jaunumi
LIKTA logo, LU logo, Microsoft  logo, attēlā: mākslīgais intelekts

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Latvijas Universitāti (LU) un uzņēmumu Microsoft projekta “Virtuālās prakses Baltijā” ietvaros piedāvā interesentiem iespēju pieteikties bezmaksas tiešsaistes kursiem darba tirgū pieprasīto digitālo prasmju pilnveidei:

  • Biznesa un datu analīze (ar Power BI): datu izgūšana, biznesa atskaišu sagatavošana un vizualizācija, biznesa scenāriju analīze.
  • Programmu un lietotņu izstrāde (bezkoda programmēšana ar Power BI): uzņēmuma iekšējo procesu automatizēšana, lietotņu izstrāde darba virsmām un/vai mobilajiem telefoniem.

Kurss “Programmu un lietotņu izstrāde” sāksies 4. augustā, mācības notiks katru trešdienu no plkst. 17.00 četras nedēļas pēc kārtas. 

Kurss “Biznesa un datu analīze” sāksies 5. augustā, mācības notiks katru ceturtdienu no plkst. 17.00 četras nedēļas pēc kārtas.

Mācības notiks latviešu valodā, bet mācību materiāli būs angļu valodā. Lai varētu mācīties, jābūt angļu valodas pamatprasmēm un jāprot strādāt ar MS Office programmatūru.

Mācību dalībniekiem būs pieejamas arī bezmaksas konsultācijas. Pēc eksāmena veiksmīgas nokārtošanas kursa beidzēji saņems apliecinājumu par mācību vielu apguvi un varēs pieteikties virtuālajai praksei uzņēmumos.

Pieteikties kursiem var šeit: www.balticinternships.eu

No septembra būs pieejami arī kursi “Digitālais mārketings” un “Excel funkcionalitāte biznesa vajadzībām”.