Jaunumi
Vizualizācija

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) tīmekļvietnei  ir jauns izskats un satura izkārtojums, tā tagad ietilpst valsts un pašvaldības iestāžu tīmekļvietņu vienotajā platformā, kas izveidota Valsts kancelejas īstenotā projekta ietvaros, lai iedzīvotājiem būtu pieejamas pēc vienotiem principiem veidotas, mūsdienīgas valsts iestāžu un pašvaldību mājaslapas.  

NVA jaunā tīmekļvietne ir droši un ērti lietojama gan datorā, gan mobilajās ierīcēs.

Tajā ievietotā informācija izvietota piecās ērti lietojamās un pārskatāmās sadaļās:

Par mums 

Sadaļā publicēta informācija par NVA, tās darbību, struktūru un budžetu, normatīvajiem aktiem, iepirkumiem un izsludinājumiem, aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisiju sēdēm, šajā sadaļā Jūs varat iepazīties ar NVA vēsturi, izpētīt bukletus un inforgrafikas, uzzināt, kādas iestādē ir vakances.

Pakalpojumi 

Sadaļā  ievietota informācija par visiem NVA pakalpojumiem, bezdarbniekiem un darba meklētājiem aktuālā informācija atrodama apakšsadaļā Meklēju darbusavukārt darba devēji par sadarbības iespējām ar NVA var uzzināt apakšsadaļā Piedāvāju darbu.

Aktualitātes 

Sadaļā  publicētas jaunākās ziņas par NVA darbību un pakalpojumiem, preses relīzes, statistikas dati, darba tirgus īstermiņa prognozes, notikumu kalendārs, foto un video materiāli.

CV un vakanču portāls

Latvijā plašākā darba meklētāju pieteikumu (CV) un darba devēju piedāvāto brīvo darba vietu datu bāze. Darba devēji ar NVA CV un vakanču portāla starpniecību var atrast sev nepieciešamos darbiniekus, bet darba meklētāji portālā var meklēt piemērotu darbu un izveidot savu CV.

Kontakti 

Sadaļā  atrodama ne vien NVA pārvaldes, struktūrvienību, filiāļu un darbinieku kontaktinformācija, bet arī vides pieejamības apraksts un norādes, kā ērtāk nokļūt līdz NVA pārvaldei vai Jums vajadzīgajai NVA filiālei.

Valsts un pašvaldības iestāžu tīmekļvietņu vienotajā platformā no šī gada 23.jūlija ir pieejamas NVA, Iekšlietu ministrijas, Iekšlietu ministrijas Informācijas centra, Iepirkumu uzraudzības biroja, Kultūras informācijas Sistēmu centra, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, Rīgas pilsētas pašvaldības, Satiksmes ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra, Tieslietu ministrijas, Valsts reģionālās attīstības aģentūras, Veselības inspekcijas, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas mājaslapas. Visām vietnēm ir vienots dizains, un tās tiek uzturētas centralizēti. Plānots, ka līdz 2020. gada beigām Latvijas sabiedrībai būs pieejamas 60 iestāžu jaunās tīmekļvietnes. Tīmekļvietņu vienoto platformu izstrādā Valsts kanceleja ciešā sadarbībā ar Iekšlietu ministrijas Informācijas centru, Valsts reģionālās attīstības aģentūru un Kultūras informācijas sistēmu centru. Vairāk par Valsts kancelejas īstenoto projektu “Valsts un pašvaldības iestāžu tīmekļvietņu vienotā platforma” lasiet: https://www.mk.gov.lv/timeklvietnes

Vizualizācija