EURES Informācija presei Jaunumi
Uzzini, pirms dodies. Droša darba ceļvedis Eiropā. Nīderlande
ESF logo

Projekts Nr.7.1.2.1./15/I/001 „ EURES tīkla darbība Latvijā”

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla EURES darba mobilitātes konsultanti sadarbībā ar citu Eiropas valstu kolēģiem šogad veido tiešsaistes raidījumu ciklu “Uzzini pirms dodies. Droša darba ceļvedis Eiropā”, lai informētu par Eiropas Savienības (ES) un Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) darba tirgu, veicinot izpratni par droša darba iespējām Eiropā. Otrais cikla raidījums, kas veltīts Nīderlandes darba tirgum, EURES Latvia Facebook  lapā (https://www.facebook.com/eureslatvia) būs skatāms 25. maijā plkst. 16.00 pēc Latvijas laika.

NVA EURES projekta vadītājs Andris Segliņš sarunā ar Nīderlandes EURES konsultanti Hanniju Eilersu (Hannie Eilers) skaidros, kādi šajā valstī ir darba un dzīves apstākļi, kādi speciālisti pieprasīti, kā jāveido CV un jāraksta motivācijas vēstule, kā tiek noslēgti darba līgumi un kādi dokumenti ir nepieciešami, uzsākot darba attiecības Nīderlandē. Raidījuma translācijas sekotāji EURES Latvia Facbook lapas komentāru sadaļā varēs uzdot arī savus jautājumus, kā arī vienoties par attālinātu konsultāciju.

NVA EURES konsultantu atbalsts pieejams ikvienam!

Mājaslapa: www.nva.gov.lv/eures

E-pasts: eures@nva.gov.lv

Facebook: www.facebook.com/eureslatvia/

Linkedin: www.linkedin.com/company/eures-latvia

Piektdienās no 13.00 līdz 15.00 EURES čats: https://ej.uz/zze4

EURES ir Eiropas valstu nodarbinātības dienestu un to partneru tīkls, tā galvenais uzdevums ir sniegt atbalstu darba ņēmējiem un darba devējiem, kuri vēlas izmantot Eiropas darbaspēka mobilitātes iespējas. EURES tīkls darbojas 27 Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīs, kā arī Šveicē, Islandē, Lihtenšteinā un Norvēģijā. Latviju EURES tīklā pārstāv NVA.