Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Skolēnu darbs Rēzeknes filiālē

 

Māsas Rebeka un Annija šovasar piedalījās Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumā. Annija jūlijā strādāja SIA “Lekon” veikalā “Mājturības preces” par pārdevējas palīdzi, bet Rebeka augustā strādāja SIA “Rēzeknes gaļas kombināts” par informācijas ievadītāju – operatoru. Meiteņu mamma Tatjana raksta, ka arī viņai daudz nozīmējusi iespēja meitām vasarā strādāt.

 

Viņa novērtē, ka abas meitas lietderīgi pavadīja savu brīvo laiku, ieguva jaunas darba prasmes, iemaņas un pieredzi, guva apziņu, ka viss jādara punktuāli un akurāti, guva pieredzi, kā strādāt un sazināties ar dažāda vecuma un ieņemamo amatu cilvēkiem. Par nopelnīto algu viena meita nopirkusi telefonu, bet otra – datoru. Tatjana stāsta, ka Annija, strādājot veikalā, pirmo nedēļu žēlojusies, ka nogurst kājas visu dienu kārtojot un liekot preces. Saprotot, ka darbs veikalā nav no vieglākajiem, meita esot apņēmusies: “Mamma, es labi mācīšos un tiekšos pēc tādas profesijas, kur man nebūs visu dienu jāstrādā, stāvot kājās”. Mamma priecājās arī, ka abām meitām, beidzot darbu, kolēģi pateikušies par apzinīgi un kvalitatīvi paveikto darbu. Rebekai piedāvāts strādāt svētdienās arī turpmāk.


Tatjana uzskata, ka NVA piedāvātā atbalsta programma skolēniem ir ļoti lietderīga un pozitīva, tāpēc viņa aicina turpināt atbalstīt bērnu iesaisti vasaras darbos. Viņa izsaka pateicību NVA Rēzeknes filiāles vadītājai Inārai Šindarjovai, nodarbinātības organizatorēm Ivetai Sandorei un Ingrīdai Ančupānei, darba devējiem SIA “Rēzeknes gaļas kombināts” un SIA “Lekon”, kā arī meitu kolēģiem par meitenēm doto iespēju strādāt un iemācītajām jaunajām zināšanām, prasmēm un iemaņām.

 

Aizvadītajā vasarā kopumā NVA Rēzeknes filiālē 238 darba devēju izveidotajās darba vietās strādāja 240 skolēni. Piedāvājam nelielu ieskatu viņu darba gaitās:

 

 

  

 

   

Arta un Marta

 

Kafijas namiņš "Ie-pauzē"

 

Jelgava

 

Tukums

 

Kristiāna

 

Anastasija, Raivis, Andrejs, Kristīne un Emija

 

Niklāvs un Kārlis

 

Virkas muiža

 

Starptautiskā lidosta “Rīga”

 

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv