Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

24.maijā tiešsaistē interesenti var noskatīties NVA starptautisko konferenci "Nodarbinātība Latvijā vakar, šodien un rīt"

 

Projekts Nr. 7.1.2.2./16/I/001 „Darba tirgus prognozēšanas sistēmas pilnveide”

 

2018.gada 24.maijā no plkst. 9.00 līdz 17.00 (pēc Latvijas laika) viesnīcas “Islande” konferenču centrā norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) rīkotā starptautiskā konference “Nodarbinātība Latvijā vakar, šodien un rīt”, kuras norisei interesenti 24.maijā no plkst. 9.30 varēs sekot arī tiešsaistē NVA tīmekļvietnē (www.nva.gov.lv) un sociālajā vietnē Facebook (www.facebook.com/Nodarbinatiba/).

 

NVA direktore Evita Simsone: “Dinamiska darba tirgus attīstība rada dažādus izaicinājumus gan darba ņēmējiem, gan darba devējiem, gan sabiedrībai kopumā. Mūsdienu darba tirgū pārmaiņas notiek ļoti strauji - mainās demogrāfiskā situācija, izzūd vairākas profesijas, par ikdienas realitāti kļūst robotizācija un mākslīgais intelekts, rodas jaunas nodarbinātības formas, tāpēc šobrīd ir svarīgi operatīvi radīt, apspriest un īstenot laika prasībām atbilstošas idejas ekonomikas attīstībai un nodarbinātības veicināšanai. Nodarbinātības dienestiem šodien ir jābūt par vidutāju starp tagadnes realitāti un nākotnes redzējumu, jābūt gataviem izaicinājumiem darba tirgū, jāprot ātri un efektīvi reaģēt uz laikmeta prasībām. Mūsdienās panākumus sasniegt var tas, kas labi pārzina pagātnes pieredzi, reāli skatās uz tagadni un ir gatavs nākotnes pārmaiņām. Mūsu konference ir iecerēta kā profesionālo viedokļu un pieredzes apmaiņa, “prāta vētra”, kuras laikā tiks meklēti efektīvākie risinājumi darba tirgus attīstībai nākotnē.”

 

Konferencē Latvijas un ārvalstu amatpersonas un eksperti diskutēs par aktuālajiem nodarbinātības jautājumiem, kas ilgtermiņā ietekmē Latvijas un Baltijas valstu darba tirgus attīstību. Konferencē tiks spriests par darba tirgus tendencēm, vēsturisko pieredzi un nākotnes prognozēm, globalizācijas, demogrāfijas un digitālo tehnoloģiju ietekmi, Latvijas darba tirgus attīstību starptautiskajā kontekstā, sadarbības nozīmi darba tirgus dinamisko pārmaiņu laikā, darba vidi un darba formām, cilvēkresursu attīstību un uzņēmējdarbības veicināšanu. Konferences laikā notiks arī paneļdiskusijas “Darbaspēka rezerves Latvijā, to mobilizācija” un “Tehnoloģiskās attīstības ietekme uz darba tirgiem.”

 

Konferences darbā piedalīsies Eiropas Komisijas Nodarbinātības, sociālo lietu un iekļautības ģenerāldirektorāta Baltijas valstu un Somijas nodaļas vadītāja Muriel Guin, Eiropas Savienības dalībvalstu nodarbinātības dienestu tīkla PES valdes priekšsēdētājs Fons Leroy, Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas OECD Nodarbinātības, darba un sociālo lietu direkcijas Nodarbinātības analīzes un politikas nodaļas vadītājs Mark Keese. Par Igaunijas un Lietuvas pieredzi nodarbinātības veicināšanā stāstīs Igaunijas Bezdarba apdrošināšanas fonda valdes priekšsēdētājs Meelis Paavel un Lietuvas nodarbinātības dienesta direktore Ligita Valalyte. Latviju konferencē pārstāvēs labklājības ministrs Jānis Reirs, Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētāja Aija Barča, NVA direktore Evita Simsone, Labklājības ministrijas Darba tirgus politikas departamenta direktora vietniece, ES Nodarbinātības komitejas vadītāja Ilze Zvīdriņa, Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) ģenerāldirektore Līga Meņģelsone, Latvijas Personāla vadīšanas asociācijas valdes locekle Evita Mackeviča, Vidzemes Augstskolas rektors Gatis Krūmiņš, AS “Rīgas piena kombināts” Personāla nodaļas vadītāja Evita Osīte, AS “Grindeks” Personāla departamenta vadītāja Ilze Ogle, SIA “CEMEX” Juridiskās nodaļas vadītāja Evita Goša, SIA “We Build Parks” valdes priekšsēdētājs Jānis Jansons, Pirmās Latvijas sabiedrības, kas veltīta meiteņu un sieviešu izglītībai un iedvesmojumam par tehnoloģijām, “RigaTechGirls” līdzradītāja Edīte Millere, nodarbinātības, finanšu un personāla vadības eksperti.

___________________________

Uzziņa: Lai tiešraidi redzētu datorā, nepieciešama jaunākā Chrome, Firefox pārlūkprogrammas versija, kā arī vismaz 2mbitps interneta lejupielādes ātrums. Tehnisku problēmu gadījumā jāaizpilda forma tiešraides nodrošinātāju vietnē.

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv