Rinalds mācās Jelgavas tehnikumā, taču piedalīties skolēnu vasaras pasākumā izvēlējies Tukuma novada Domē par palīgstrādnieku. Rinalds uzskata, ka uzņēmība un iepriekšējā pieredze ģimenes uzņēmuma lauku darbos palīdzēja būt konkurētspējīgam.


Palīgstrādnieka darbs Rinaldam liekas ļoti noderīgs – viņš ir uzzinājis dažādu instrumentu pareizu pielietošanu un iemācījies drošības pasākumiem darba vietā.


Rinalds atzinis, ka darba vadītāja bija ļoti atsaucīga un laipna, pienākumi patika un patika strādāt komandā. Nākotnē Rinalds vēlas kļūt par auto mehāniķi, taču pagaidām, vasarās, skolēns labprāt turpinātu strādāt Tukuma novada Domē, īstenojot palīgdarbus Tukuma pilsētas labiekārtošanai.

 

 

Tukuma novada Domes darbinieks, Rinalda darba devējs


Rinalda darba devējs paskaidro, ka Tukuma novada Dome piedalījās pasākumā, lai dotu iespēju novada jauniešiem iegūt darba pamatprasmes un iegūt darba pieredzi, iespējams, izvēlēties savu nākotnes profesiju. Galvenās prasības skolēniem – ieinteresētība un uzcītība. Ja skolēns pats atnāk un vēlas sarunāt darbu, tas jau norāda uz viņa motivāciju strādāt.


Darba devējs ir apmierināts ar Rinalda darbu un noteikti gaidīs Tukuma novada Domē puisi arī nākošgad – “Rinaldam ir skaidri mērķi dzīvē, viņš labprāt pilda darba devēja uzliktos pienākumus, ir atbildīgs par savu darbu”.