Regīna, mammas mudināta, ļoti vēlējusies piedalīties skolēnu vasaras pasākumā, jo tas ir labs veids kā skolēns var nopelnīt naudu vasarā un iegūt pirmo darba pieredzi. Skolniece dzirdēja labas atsauksmes par Jēkabpils pilsētas pašvaldību, tādēļ izvēlējās par savu darba vietu tieši to.


Meitene strādāja par sezonas strādnieku, un viņas pienākumos ietilpa teritorijas uzkopšana, ravēšana un citi teritorijas labiekārtošanas darbi.


Darbs Regīnai patika, kā pirmā darba pieredze vasaras periodā tas ir ļoti labs variants, tādēļ meitene labprāt pieteiksies skolēnu vasaras pasākumam arī nākamajā vasarā. Nākotnē skolniece plāno iegūt pavāra profesiju.

 

Ilze Akilova, saimniecības pārzine Jēkabpils pilsētas pašvaldībā


Ilze Akilova atzīst, ka Jēkabpils pilsētas pašvaldība jau vairākus gadus sadarbojas ar Nodarbinātības valsts aģentūru, iesaistot skolēnus no Jēkabpils skolām skolēnu vasaras pasākumā, jo ļoti vēlas palīdzēt savas pilsētas skolēniem iegūt pirmās darba iemaņas.


Īpašās prasības vasaras sezonas darbiniekiem netika izvirzītas, bet uzmanība bija vērsta uz atbildības sajūtu, kas ļāva kopīgi priecāties par paveikto darba apjomu. Jēkabpils pašvaldība ir ļoti gandarīta par padarīto un arī nākamajā vasarā noteikti piedalīsies skolēnu vasaras pasākumā