Aleksandrs Veredenko ar NVA atbalstu komercdarbības uzsākšanai izveidojis uzņēmumu SIA "EMRI", kas nodarbojas ar profesionālas reklāmas ražošanu.

Viņš stāsta: “Es esmu režisors, operators un fotogrāfs jau 12 gadus. Mans sapnis ir uzņemt filmas, lai pietuvotos šim mērķim, esmu ieguvis režisora grādu. Man patīk filmēt svarīgas dienas cilvēku dzīvēs, sabiedriskus pasākumus, sportu, vlogus un dzīvesstila video.

Pateicoties NVA programmai "Pasākumi komercdarbības vai pašnodarbinātības uzsākšanai", man ir iespēja īstenot savu biznesa ideju.

Lai uzsāktu uzņēmējdarbību nepieciešami finanšu ieguldījumi - mans uzņēmums izmanto profesionālu aprīkojumu. Lai gan šajā jomā esmu strādājis daudzus gadus, bija nepieciešamība inovatīvu ekipējumu un jaunus objektīvus. NVA atbalsts bija ne tikai finansiāls, bet arī informatīvs - saņēmu individuālas konsultācijas, kurās no kvalificētiem speciālistiem uzzināju visu nepieciešamo par biznesa vadību un attīstību.

Nolēmu uzsākt uzņēmējdarbību, lai varētu augt, kā uzņēmums, pieņemt darbā jaunus speciālistus, veidot ciešu sadarbību ar uzņēmumiem un palīdzēt mazajam biznesam attīstīties Latvijā, palīdzot veidot profesionālu mārketingu. Šim nolūkam nodibināju uzņēmumu SIA "EMRI", kur ikvienam Latvijas iedzīvotājam ir iespējams saņemt pilnu radošo pakalpojumu klāstu vienuviet.

SIA “EMRI” sadarbojas ar dažiem Latvijas uzņēmumiem, un aktīvi strādā pie jauniem pasūtījumiem.

Esmu ļoti pateicīgs, ka piedalījos NVA pasākumā “Pasākumi komercdarbības vai pašnodarbinātības uzsākšanai” un saņēmu NVA atbalstu. Visiem, kas tikai domā par dalību, es to ļoti iesaku, jo Jūs saņemsiet reālu iespēju realizēt savu biznesa ideju un, iespējams, kā manā gadījumā, tas palīdzēs īstenot savu sen loloto sapni.”

Ja arī Tu vēlies uzsākt savu uzņēmējdarbību, vairāk par atbalsta iespējām lasi: