Datums 14. oktobris, 2021
Laiks13.00–14.30
Vieta Tiešsaiste
NVA logo, teksts, foto: kravas auto

14.oktobrī plkst. 13.00 ZOOM vietnē notiks Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) organizētā darba meklētāju tiešsaistes tikšanās ar darba devēju par nodarbinātības un karjeras iespējām uzņēmumā  "Kurbads un Ko".

Tikšanās laikā darba devējs informēs par darba iespējām uzņēmumā un aktuālajām vilcējautomobiļa vadītāja un kravas automobiļa mehāniķa vakancēm. Tikšanās dalībnieki varēs uzdot arī savus jautājumus darba devējam un pēc uzņēmuma prezentācijas pieteikties vakancēm.

Vilcējautomobiļa vadītāja darba pienākumi ir saistīti ar vilcējautomobiļa vadīšanu vietējo un starptautisko kravu pārvadājumu nodrošināšanai. Lai pieteiktos vilcējautomobiļa vadītāja vakancei, pretendentam ir jābūt derīgai CE vadītāja apliecībai, 95.kodam un  derīgai tahogrāfa kartei.

Kravas automobiļa mehāniķa darba pienākumi saistīti ar kravas automašīnu diagnostiku, remontu un apkopi.

SIA "Kurbads un Ko" nodrošina kravu pārvadājumus kā lokālajā, tā arī starptautiskajā mērogā atbilstoši klientu vēlmēm. Kompānijas tehnoloģiju klāstā ir specializētas, jaunākās paaudzes pasaules vadošo ražotāju auto vedēju iekārtas Kaessbohrer (Austrija) uz Volvo (Zviedrija) un Mercedes-Benz (Vācija) vilcēju bāzes atbilstoši Euro5 un Euro6 normām, kā arī plašs profesionālās tehnikas klāsts, pielāgojot visaptverošas iespējas transportlīdzekļu pārvadājumiem visā Eiropā. Kompānijai  ir savs iekšējais kravas automašīnu serviss, kas ir atbildīgs arī par savas flotes tehnisko stāvokli un drošību ceļā.

Lai piedalītos tiešsaistes tikšanās ar darba devēju "Kurbads un Ko", Jums ir jāaizpilda pieteikuma anketa.

13. oktobrī uz Jūsu anketā norādīto e-pastu tiks nosūtīta tiešsaistes tikšanās saite.

Ja Jums ir neskaidrības vai jautājumi, sazinieties ar NVA darbinieku Ronaldu Kraži - Ronalds.Kraze@nva.gov.lv, tālr. +37125704510.