Datums 5. aprīlis, 2016
LaiksVisu dienu
Vieta Ārvalstis

Š.g. 5.aprīlī Igaunijas pilsētā Pērnavā, Pērnavas Koncertzālē (www.concert.ee/parnu-concert-hall-introduction) norisināsies Igaunijas Bezdarba apdrošināšanas fonda un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla organizētais darba gadatirgus – „Pērnavas Darba Gadatirgus 2016”.

 

Pasākuma mērķis - darba devēju un darba meklētāju satikšanās vienuviet, veicinot brīva un droša darba tirgus izveidi un darba mobilitāti Eiropā. Organizatori piedāvā darba devējiem reklamēt esošās vakances vietējā darba tirgū, kā arī informēt un atlasīt kandidātus darba intervijām. Piedalīšanās gadatirgū ir iespēja darba devējiem prezentēt savu uzņēmumu un vakances un atrast piemērotus darbiniekus bez maksas.

 

Latviju Pērnavas darba gadatirgū pārstāvēs Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) EURES konsultante, kura informēs darba devējus un darba meklētājus par darba tirgus situāciju Latvijā, par darba, mācību un uzņēmējdarbības uzsākšanas iespējām mūsu valstī. NVA EURES konsultante Igaunijas darba meklētājus iepazīstinās arī ar Latvijas darba devēju pieteiktajām brīvajām darba vietām.

 

Konsultante EURES jautājumos var arī pārstāvēt uzņēmuma intereses un palīdzēt darbinieku piesaistē, piedāvājot no darba devējiem saņemtās vakances un uzņēmumu profilus darba gadatirgus apmeklētājiem klātienē.

Par uzņēmuma pārstāvēšanu „Pērnavas Darba Gadatirgū 2016”, lūgums sazināties ar konsultanti EURES jautājumos Zani Meļķi, rakstot uz e-pastu Zane.Melke@nva.gov.lv vai zvanot pa tālruni 64127769.

 

EURES konsultantes dalība Pērnavas darba gadatirgū tiek īstenota ESF projekta Nr.7.1.2.1/15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā” ietvaros.  

 attels