Datums 30. janvāris, 2018
LaiksVisu dienu
Vieta Ārvalstis

attels

  

 

NVA un EURES dalība Eiropas darba dienu pasākumā tiek īstenota ESF projekta Nr.7.1.2.1/15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā” ietvaros.

 

 

 

2018. gada 30.janvārī Slagthuset telpās, Malmē, Zviedrijā norisināsies starptautiskais darba vakanču gadatirgus- Eiropas darba dienas Malmē 2018 [EUROPEAN JOB DAYS IN MALMÖ], kuru rīko Zviedrijas nodarbinātības dienests [Arbetsförmedlingen] un EURES Zviedrija tīkls.

 

Latvijas darba devēji tiek aicināti iesniegt savu uzņēmumu vakances, kuras mēs varētu ievietot EURES darba mobilitātes portālā www.eures.europa.eu, Zviedrijas nodarbinātības dienesta vakanču datubāzē www.arbetsformedlingen.se, kā arī piedāvāt pasākuma apmeklētājiem, kuriem interesētu darba iespējas Latvijā.

 

Īpaši tiek aicināti atsaukties Latvijas darba devēji, kuriem nepieciešams darba spēks ar zviedru valodas prasmēm. Šādā veidā Latvijas darba devējiem ir iespēja ne tikai prezentēt savas vakances un savu uzņēmumu, bet arī atrast piemērotus darbiniekus bez maksas.

 

Darba devējiem ir iespēja arī piedalīties Eiropas darba dienu pasākuma klātienē, kur pasākuma dalībniekiem tiks nodrošināta bezmaksas stenda vieta, pieeja elektrībai un Wifi. Pieteikšanās līdz 10.janvārim.

 

Latviju Eiropas darba dienu pasākumā Malmē pārstāvēs Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) EURES konsultantes Agija Mickeviča un Ineta Brizga, kas informēs darba meklētājus par darba tirgus situāciju, darba, mācību un uzņēmējdarbības uzsākšanas iespējām Latvijā, kā arī apmeklētājiem piedāvās Latvijas darba devēju vakances.

 

Neskaidrību gadījumā, lūdzu, sazinieties ar konsultantēm EURES jautājumos:

 Agija Mickeviča, Agija.Mickeviča@nva.gov.lv; tālr. 65435460.

Ineta Brizga, Ineta.Brizga@nva.gov.lv; tālr.26 647 766

 

Informācijai:

 

EURES ir Eiropas valstu Nodarbinātības dienestu tīkls, kura uzdevums ir atbalstīt darbaspēka mobilitāti Eiropā. EURES tīklu koordinē EK un pārstāv 32 valstu (visas ES valstis, kā arī Norvēģija, Islande, Lihtenšteina un Šveice) Nodarbinātības dienesti.

EURES tīklā visā Eiropā strādā vairāk nekā 900 EURES konsultanti, kas ir specializējušies praktiskos, juridiskos un administratīvos jautājumos saistībā ar Eiropas darba mobilitāti starpvalstu un pārrobežu līmenī.

Latvijā EURES tīklu pārstāv Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) un tās EURES konsultanti NVA Rīgas, Liepājas, Cēsu, Rēzeknes un Daugavpils filiālēs. NVA EURES konsultanti sniedz atbalstu, konsultācijas un informāciju par nodarbinātības iespējām un personāla piesaisti Eiropas valstīs.


Saites:

www.nva.gov.lv/eures - NVA EURES konsultanti


www.eures.europa.eu– EURES – Eiropas darba mobilitātes portāls