Lolita kā grāmatveža palīgs tika nodarbināta SIA “Advance LV” uzņēmumā. Lai arī meitenes galvenais hobijs ir fotografēšana, nākotnē viņa vēlas kļūt par kosmetologu un strādāt skaistumkopšanas nozarē.
Grāmatveža palīga darba pienākumos ietilpa informācijas iegūšana un apstrāde, darba apjoma, izmaksu un materiālu detalizēta novērtējuma sagatavošana.


Meitene atzīst, ka no pašas pirmās dienas ar kolēģiem tika izveidotas siltas un draudzīgas attiecības, kolēģi bija atsaucīgi un gatavi palīdzēt.


Nopelnīto naudu Lolita plāno pagaidām ielikt krājkasītē – vēlākiem tēriņiem.

 

Jeļena Kriviņa, SIA “Advance LV” valdes locekle


Jeļena Kriviņa atzīst, ka vēlējās nodarbināt skolēnu vasaras pasākuma ietvaros, lai nodotu savu darba pieredzi, zināšanas un, iespējams, ieinteresēt grāmatveža profesijas apguvē.


Uzņēmuma prasības nebija ļoti augstas – galvenais, lai skolēnam būtu vēlme strādāt un apgūt jaunas zināšanas. Lolitu raksturo kā disciplinētu un atbildīgu meiteni, kas precīzi pilda savus pienākumus.


SIA “Advance LV” sadarbojas ar NVA jau 4 gadus - tiek pastāvīgi piedāvātas iespējas veidot jaunas darba vietas dažādu pasākumu ietvaros. J. Kriviņa atzīst, ka, lai arī skolēna apmācība aizņem daudz laika, uzņēmums arī nākamvasar vēlas nodarbināt skolēnus. Lielākais izaicinājums ir tas, ka mēneša laikā skolēnu pilnīgi apmācīt profesijai nav iespējams, taču viss ir iespējams, ja skolēni ir motivēti, disciplinēti, precīzi pilda savus pienākumus, un viņiem ir vēlme strādāt un apgūt jaunās zināšanas.