Līva mācās Rīgas stila un modes tehnikumā un nākotnē plāno kļūt par vizuālā tēla stilisti, taču šovasar viņa NVA skolēnu vasaras nodarbinātības pasākuma ietvaros strādāja par istabeni uzņēmuma “Benkons MMC” Latvijas filiālē.


Jaunietes darba pienākumi bija palīdzēt galvenajām istabenēm sakopt viesnīcas telpas un istabiņas. Līva atzīst: “Man īsti neko no tā visa darīt nepatīk, bet es par to pelnu un ir gandarījums par labi izdarītu darbu.” Viņa labprāt pie šī darba devēja strādātu arī turpmāk, jo darbs nav sarežģīts un viņa darbā jūtas labi – kolēģi ir laipni un draudzīgi, bet darba devēja atsaucīga un mīļa.


“Benkons MMC” Latvijas filiāles vadītāja Linda Mūrniece stāsta, ka uzņēmums vēlējies dot iespēju centīgam un punktuālam skolēnam. Līvu viņa raksturo kā klusu un centīgu meiteni, kura ātri apguvusi uzdotos pienākumus. Sadarbību ar šo skolnieci uzņēmums labprāt turpinātu arī nākamvasar. Viņa aicina skolas un vecākus bērniem iemācīt atbildību, jo nācies saskarties ar dažiem gadījumiem, kad skolēni pēdējā brīdī pārdomājuši, taču uzsver, ka tie bērni, kas strādājuši uzņēmumā, bijuši centīgi un atbildīgi.