Lelde šogad ir absolvējusi Upesgrīvas internātskolu un tālāko izglītību turpinās Laidzes PICK, taču savu pirmo pilngadības vasaras sezonu izvēlējās pavadīt kā viesmīle SIA “Jūrmalas promenāde”. Jaunieti uzrunāja SIA “Jūrmalas promenāde” darba piedāvājums, jo darba devējs nepieprasīja svešvalodas zināšanas un darbs sniedz ieskatu nozarē, kuru Lelde turpmāk plāno apgūt, – viņa vēlas kļūt par pavāru.

 

Leldes darba pamatpienākumos ietilpa galdu uzkopšana un saklāšana, āra terases kārtošana. Galvenā prasme, kas jaunietei noteikti noderēs arī turpmākajā dzīvē, ir galda klāšanas kultūras prasme.


Kā pati jauniete atzīmē, iepriekš viņa šāda veida uzņēmumā nav strādājusi, tāpēc pagāja laiks, kamēr visi pienākumi tika apgūti. Vēlme pēc regulāriem ienākumiem arī nākotnē un interese par viesmīlības jomu motivē jaunieti turpināt darbu SIA “Jūrmalas promenādē”.

 

 

 

 

Sandra Balča, SIA “Jūrmalas promenāde” valdes locekle


Sandra Balča izvēlējusies par labu dalībai skolēnu vasaras pasākumā, jo vēlējās palīdzēt gūt pozitīvu pirmo darba pieredzi jauniešiem - lai jaunieši saprot, ka naudu nopelnīt ir grūtāk nekā to iztērēt. Sandra Balča uzskata, ka jāpalīdz jauniešiem labu darbu atrast te – Latvijā, nevis ārzemēs.


SIA “Jūrmalas promenāde” uzņēmums darbam izvēlējās pilngadīgus jauniešus. Nebija prasība svešvalodu zināšanām, jo valodu apguve notiek darba procesā.