Laura no Liepājas 10. vidusskolas 2017. gada skolēnu vasaras pasākuma ietvaros tika nodarbināta projektu vadītājas asistentes amatā. Skolniece uzskata, ka iegūt kāroto amatu viņai palīdzēja labas datorprasmes un angļu valodas zināšanas.


Lauras pamatpienākumi bja bukletu un afišu izdalīšana, aktuālās informācijas uzturēšana uzņēmuma mājaslapā un piedalīšanās koncertu organizēšanā. “Darba vadītāja bija ļoti atsaucīga un izpalīdzīga – ja kāds uzdevums nebija saprotams, tika dots padoms un piedāvāta palīdzība.”


Nodibinot darba tiesiskās attiecības, Laura ir ieguvusi arī pirmo pieredzi lietvedībā - dokumentu sagatavošanā un uzturēšanā. Skolēnu vasaras pasākuma laikā nopelnīto naudu skolniece plāno iztērēt velosipēda un apģērbu iegādei.

 

 

 

Dace Bluķe – Nodibinājuma “Via Cultura” valdes priekšsēdētāja

 

2017. gada augustā nodibinājums “Via Culture” rīkoja festivālu, tādēļ radās nepieciešamība pēc papildu darba rokām. Dace Bluķe stāsta, ka, atlase uz darba vietu netika rīkota, jo Laura pati atnāca un vienojās par darbu. Darba devēja Lauru raksturo kā ļoti apzinīgu, komunikablu un pārliecinātu savos spēkos.


D. Bluķe priecājas, ka Nodarbinātības valsts aģentūras filiāles ēka atrodas tuvumā, kas ļoti atviegloja dalību skolēnu vasaras pasākumā – “ja arī gadījās kādas neskaidrības, tās uzreiz tika atrisinātas”.