Kristiāna no Rīgas savu pirmo darba pieredzi ieguva piedaloties skolēnu vasaras pasākumā - tā ietvaros viņa kā viesmīle tika nodarbināta A/S “LIDO”. Skolniece atzīst, ka labprāt arī turpmāk strādātu šajā uzņēmumā – darbs tajā ir labi organizēts un darba vadītāji ir ļoti pretimnākoši. Kristiānai pildot darba pienākumus bija jānodrošina kārtība un tīrība klientu zālē, trauku novākšana, banketu zāles noformēšana, tāpat, Kristiāna ieguva pieredzi darbā ar klientiem.


Kristiānai līdz darbam bija jāpavada ceļā 1,5 stundas, taču viņa pierāda – “ja ir gribasspēks, visu var izdarīt”.

 

 

“LIDO” darbiniece, Kristiānas darba devēja


Darba devēja uzskata, ka skolēnu vasaras pasākums jauniem cilvēkiem sniedz lielisku iespēju darba dzīves uzsākšanai. Pārrunu laikā darba devēja skatījās, lai skolēni būtu sakopti, ar augstu atbildības sajūtu, ar labām komunikācijas prasmēm, un ir spējīgi nostrādāt 7 stundu slodzi darba dienā.


Darba devēja atzīst – “nebija gadījumu ar kādām grūtībām, skolēni 2017. gada vasarā strādājuši apzinīgi un centīgi. Lai arī skolēni vēl ir bērni, daudzi jau domā kā pieaugušie – saprot, ka, lai saņemtu lielāku atalgojumu, ir pacietīgi jāmācās un jāapgūst vēlamā profesija”.