Baltijas valstu nodarbinātības dienestu pārstāvji

22. un 23. septembrī Baltijas valstu nodarbinātības dienesti tiekas pieredzes apmaiņas seminārā, kura tēma bija “Mākslīgā intelekta izmantošana nodarbinātības dienestos. Informācijas tehnoloģiju rīki”.

Semināra dalībnieki uzzinās par mākslīgā intelekta aktualitātēm un digitālās transformācijas pamatnostādnēm, iepazīs digitālos risinājumus, kuri tiek izmantoti nodarbinātības dienestu darbā, kā arī diskutēs par labāko praksi, lietotāja pieredzi un apmainīsies ar pieredzi.

Seminārā piedalīsies Nodarbinātības valsts aģentūras, Lietuvas Nodarbinātības dienests un Igaunijas bezdarba apdrošināšanas fonda pārstāvji, kā arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas eksperts Jānis Ratkevičs un uzņēmuma “Tilde” Biznesa attīstības direktors Kaspars Kauliņš.

Seminārs norit 2019.gada 14.februārī noslēgtās vienošanās starp Baltijas valstu nodarbinātības dienestiem ietvaros, kuras mērķis ir  izveidot partnerību starp Baltijas valstu nodarbinātības dienestiem saistībā ar informācijas, kompetences un labās prakses apmaiņu darba tirgus un nodarbinātības pakalpojumu jomā.