Limbažu novada ģimnāzijas skolēns Jānis vasaras brīvlaikā ir piedalījies skolēnu vasaras pasākumā - strādājis par kasiera palīgu SIA “Madara 93”.


Jāņa darba pienākumi bija veikala preču uzturēšana plauktos, preču izkārtošana, kārtības uzturēšana – skolēnam patīka, ka darba pienākumi bija daudzpusīgi un dinamiski. Sadarbību ar darba devēju Jānis novērtē atzinīgi – darba vadītāja bija atvērta jautājumiem un spēja palīdzēt ar padomu.


Jānim šī ir pirmā darba pieredze, tādēļ viņš bija priecīgs par iespēju patstāvīgi nopelnīt naudu un atzīst, ka labprāt strādātu šajā uzņēmumā arī turpmāk.

 

 

Dace Fenska – SIA “Madara 93” lietvede

 

Dace Fenska atzīst, ka tieši iepriekšējo gadu pozitīvā pieredze skolēnu vasaras īstenošanā bija galvenā motivācija nodarbināt skolēnus vasaras mēnešos arī šogad. Galvenie kritēriji darbinieka atlasē bija: motivācija strādāt, centība, vēlme pierast pie agrās mošanās un nostrādāt pilnu darba dienu.


Jānis šogad sevi ir pierādījis kā vērtīgu darbinieku, kas nozīmē, ka arī nākošgad, 2018. gada vasarā, SIA “Madara 93” kolektīvs labprāt vēlētos redzēt viņu savās rindās.