Gunta mācās Liepājas valsts tehnikumā un 2017. gada skolēnu vasaras pasākuma ietvaros kā palīgstrādnieks strādāja zemnieku saimniecībā “Vērbeļnieki”.


Meitene atlasē nepiedalījās, jo pati piezvanīja darba devējam un pieteicās darba intervijai. Gunta atzīst, ka zemnieku saimniecībā “Vērbeļnieki” ir ļoti draudzīgs kolektīvs, darba vadītājs ir labs skolotājs, kas labi apmāca darba vietā un piedāvā darbu ar izaugsmes un attīstības iespējām. Meitene arī turpmāk vēlētos strādāt šeit.


Zemnieku saimniecības palīgstrādnieka darba pienākumi bija saistīti ar rūpēm par dzīvniekiem, klientu apkalpošanu un kārtības uzturēšanu saimniecībā.


Guntai vislabāk patika darbs ar klientiem, taču grūtības sagādāja darba intensitāte. Meitene ir ieguvusi daudzas noderīgas iezīmes: precizitāti, atbildības izjūtu un kārtīgumu.


Gunta domā par savu nākotni un nopelnīto naudu plāno ieguldīt savā izglītībā.

 

 

Klāvs Vikmanis – zemnieku saimniecības “Vērbelnieki” īpašnieks

 

Klāvs Vikmanis uzskata, ka skolēnu nodarbināšanai vasaras mēnešos ir liels potenciāls. Zemnieku saimniecības īpašnieks stāsta, ka vērtēja pretendentos attieksmi pret darbu – darba devējam svarīga ir darbinieka motivācija strādāt.


Guntu, kā darbinieci, darba devējs novērtēja atzinīgi un labprāt gaidīs savā zemnieku saimniecībā arī nākošgad, jo meitene ir ļoti atbildīga un centīga.