EURES Informācija presei
EURES baneris
esf logo ansamblis

ESF projekts Nr.7.1.2.1./15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā”

 

2021. gada 29. aprīlī sociālajā vietnē Facebook bija skatāms ceturtais Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla EURES mobilitātes konsultantu veidotais tiešsaistes raidījums remigrācijas atbalstam “Esi informēts, atgriežoties Latvijā”, kurā tika pārrunāti jautājumi par uzņēmējdarbības uzsākšanu, LIAA piedāvāto atbalstu un sadarbību ar diasporu. Raidījuma ieraksts ir pieejams EURES Latvia Facebook lapā: https://fb.watch/5avIyXCYAx/

Raidījuma laikā NVA EURES konsultants Andris Segliņš un LIAA pārstāvji – vecākā projektu vadītāja diasporas jautājumos Arta Krūze un klientu apkalpošanas centra vadītāja Ilga Maļina  pārrunāja kādu atbalstu LIAA sniedz topošajiem un jaunajiem uzņēmējiem, lai īstenotu savu biznesa ideju un palīdzētu veidot dzīvotspējīgu, inovatīvu un eksportspējīgu uzņēmumu.

Tiem, kas vēl tikai plāno uzsākt uzņēmējdarbību, LIAA piedāvā konsultācijas par dažādiem ar biznesa uzsākšanu saistītajiem jautājumiem.

Tāpat LIAA īsteno dažādas atbalsta programmas uzņēmējiem, kā arī sniedz informāciju par citu iestāžu administrētajām programmām. Vairāk informācijas par aģentūras īstenotajām atbalsta programmām ir pieejams LIAA mājaslapa  https://www.liaa.gov.lv/lv/programmas vai rakstot uz LIAA Klientu apkalpošanas nodaļas e-pastu: jautajumi@liaa.gov.lv.

Savukārt mājas lapā https://labsoflatvia.com/ iegūsiet aktuālo informāciju par Latvijas inovācijām, tehnoloģijām, jaunuzņēmumiem, zinātnes komercializāciju, investīcijām un visu aktuālos par un ap uzņēmējdarbību Latvijā. Turklāt lapā ir izveidots arī speciāls filtrs: “Diasporai-Latvijai”)

Cikla “Esi informēts, atgriežoties Latvijā” tiešsaistes raidījumi skatāmi EURES Latvia Facebook lapā katra mēneša pēdējā ceturtdienā plkst.16.00. Piektais cikla “Esi informēts, atgriežoties Latvijā” raidījums tiks pārraidīts 27. maijā, tajā tiks apskatīti nodokļu jautājumi – nodokļu rezidenta statuss, ārvalstīs gūto ienākumu un pensiju aplikšana ar nodokli, ienākumu deklarācijas.

 

NVA EURES konsultantu atbalsts pieejams ikvienam!

Ja Jums ir papildu jautājumi – lūgums sazināties ar EURES konsultantiem.

Mājaslapa: www.nva.gov.lv/eures

E-pasts: eures@nva.gov.lv

Facebook: www.facebook.com/eureslatvia/

Linkedin: www.linkedin.com/company/eures-latvia

Piektdienās no 13.00 līdz 15.00 pēc Latvijas laika EURES čats:

https://ec.europa.eu/eures/public/chat-with-eures-advisers