Santa no Bauskas valsts ģimnāzijas skolēnu vasaras pasākuma piedalās jau 2. gadu. 2016. gada vasarā viņa vienu mēnesi strādāja uzņēmumā par sētnieku, bet šogad ieņēma gadījuma darba strādnieka amatu Bauskas novada Bērnu un jauniešu centrā.


Meitenes darba pienākumos ietilpa kārtības uzturēšana izstāžu zālēs, apmeklētāju sagaidīšana, informācijas sniegšana par izstādēm, dekorāciju izveide un bērnu radošo darbnīcu organizēšana. Santa atzīst, ka darba laikā ir ieguvusi ne tikai darba pieredzi, bet arī atbildības un pienākumu apziņu, viņa tagad ir pārliecinātāka par sevi un savām spējām, kļuvusi drošāka.


Santa saka, ka labprāt strādātu Bauskas novada Bērnu un jauniešu centrā arī turpmāk: “man patīk tas, ko daru, arī attiecības ar kolēģiem ir lieliskas”. Santa atklāja sevī labas organizatoriskās un komunikācijas prasmes.

 

Agita Eglinska, Bauskas novada domes Saimnieciskās nodaļas būvinženiere.

 

Agita Eglinska atzīst, ka Santai ir labas komunikāciju prasmes, viņa ir apzinīga un atbildīga - nekādu problēmu vai grūtību darba procesā nav bijis. Santa jau laicīgi pati interesējās par darba iespējām vasarā – Bauskas novada Bērnu un jauniešu centra darbinieki meiteni uzaicināja strādāt savā kolektīvā.