Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Privātuma atruna
Sīkdatnes

IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ


Mūžizglītības pasākumi nodarbinātām personām

Pieteikšanās kuponiem

Uzmanību!


"Reģistrēties elektroniski mūžizglītības pasākumiem ESF projektā "Mūžizglītības pasākumi nodarbinātām personām" var tikai vienu reizi. 2014.gada reģistrācija pamatsastāvā ir noslēgta, personas var turpināt reģistrēties rezervistos elektroniski, reģistrējoties Nodarbinātības valsts aģentūras mājas lapā.

ESF projekta "Mūžizglītības pasākumi nodarbinātām personām" mērķis ir nodrošināt iespēju nodarbinātām un pašnodarbinātām personām (izņemot civildienestā nodarbinātos) papildināt un pilnveidot darbam nepieciešamās zināšanas un prasmes.
Projekta ietvaros nodarbinātās un pašnodarbinātās personas var pieteikties profesionālās pilnveides vai neformālās izglītības programmās (turpmāk – izglītības programmas), kuras apstiprinājusi labklājības ministra izveidotā apmācību komisijaPieteikties un saņemt apmācību kuponu var personas, kuras atbilst šādiem nosacījumiem:

 1. ir nodarbināta vai pašnodarbināta persona;
 2. ir vecumā virs 45 gadiem;
 3. ja ir vecumā no 25 līdz 44 gadiem (ieskaitot), personai jāatbilst vismaz vienam no šiem kritērijiem:
  1. ir noteikta invaliditāte (persona, kurai Invaliditātes likumā paredzētajā kārtībā ir noteikta invaliditāte);
  2. ir divi vai vairāk bērni vecumā līdz 18 gadiem;
  3. persona atzīta par trūcīgu (ja vidējie ienākumi katram ģimenes loceklim mēnesī pēdējo triju mēnešu laikā nepārsniedz 128.06 euro un personas atbilstību trūcīgas personas statusu noteicis pašvaldības sociālais dienests (izsniegta izziņa).
 4. nav iepriekš ieguvusi izglītību Nodarbinātības valsts aģentūras organizētajās profesionālajās apmācībās, pārkvalifikācijas, kvalifikācijas paaugstināšanas vai neformālās izglītības programmās vai ir ieguvusi šādu izglītību vismaz pirms 12 mēnešiem vai agrāk;
 5. pēdējo divu gadu laikā nav bijusi dalība izglītības programmās ESF projektā „Mūžizglītības pasākumi nodarbinātām personām” vai ESF projektā „Profesionālā apmācība bezdarba riskam pakļautām personām”

NVA sedz apmācību kuponu izmaksas šādā apmērā:

 • 100% apmērā (nepārsniedzot EUR 355.72), ja persona atbilst šādiem nosacījumiem:
  • personai ir noteikta invaliditāte;
  • personai ir divi bērni vai vairāk vecumā līdz 18 gadiem;
  • persona ir atzīta par trūcīgu;
  • personai līdz valsts vecuma pensijas piešķiršanai nepieciešamā vecuma sasniegšanai atlikuši ne vairāk kā pieci gadi (izņemot gadījumu, ja persona vecuma pensiju saņem priekšlaicīgi).
 • 70% apmērā (nepārsniedzot EUR 249.00), ja persona ir sasniegusi 45 gadu vecumu un neatbilst 100% apmēra izglītības programmas izmaksu segšanas nosacījumiem, personai veicot līdzmaksājumu 30% apmērā (nepārsniedzot EUR 106.72) no atbalsta summas.

Ja personas izvēlētās izglītības programmas īstenošanas izmaksas pārsniedz maksimālo atbalsta summu (EUR 355.72), personai ir pienākums segt šo starpību.


Piesakoties mūžizglītības pasākumam Jūs tiksiet reģistrēts pamatsastāvā vai rezervistos:

 • Pamatsastāvs ir noteikts pretendentu skaits, kuru pieteikumi mūžizglītības pasākumiem ir reģistrēti NVA.
 • Rezervists ir persona, kura nav iekļuvusi pamatsastāvā, taču tai ir tiesības piedalīties mūžizglītības pasākumos, ja pamatsastāvā esoša Persona neatbildīs mērķa grupas kritērijiem vai ir atteikusies no dalības mūžizglītības pasākumos. NVA nenodrošina rezervistiem apmācību kupona izsniegšanu.Plašāku informāciju par ESF projektu „Mūžizglītības pasākumi nodarbinātām personām” Jūs varat iegūt šeit.


Pieteikuma aizpildīšanai ieteicams lietot "Firefox" vai "Internet Explorer" pārlūkus.

28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

atkrapies.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv