BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Drukāt

 

Valstī ir izsludināts ārkārtas stāvoklis, lai ierobežotu slimības Covid-19 izplatību. Ārkārtas stāvokļa laikā visas NVA filiāles apkalpo klientus attālināti, tas nozīmē, ka uz NVA filiālēm nav jāiet, bet ar NVA darbiniekiem vajag sazināties pa e-pastu vai tālruni. 

 

 

Savukārt bezdarbnieka statusam ir jāpiesakās elektroniski savā datorā: 

 

1. Jāatver šī saite: https://cvvp.nva.gov.lv/

 

2. Augšā pa labi jānospiež uz uzraksta "Pieslēgties".  

 

Tālāk būs jāpiekrīt (jāieliek ķeksītis) rakstīt par sevi precīzi un ka NVA redzēs visu, kas tiks uzrakstīts.   Sākumā būs paziņojums, kurā jāieliek ķeksītis un jānospiež uz uzraksta "pieslēgties". Tad atvērsies lapa, kurā jāieliek ķeksītis un jāizvēlas sava internetbanka, vai e-paraksts vai e-ID.

 

3. Tad, kad atkal atveras https://cvvp.nva.gov.lv/, jānospiež uz uzraksta "pieteikšanās bezdarbnieka vai darba meklētāja statusam". Tā ir viena no iespējām lapas vidusdaļā pa labi.  

 

4. Tad atvērsies lapa, kurā jāizvēlas, vai ir vajadzīgs bezdarbnieka vai darba meklētāja statuss, kā arī NVA filiāle, kura apkalpos (sev ērtākā). 

 

5. Tad ir jāpievieno iesniegums kā fails (datne) no sava datora. Tas nozīmē, ka vispirms ir  jāaizpilda iesniegums bezdarbnieka statusa piešķiršanai un jāsaglabā tas savā datorā, tad jāpievieno saglabātais fails (datne).  

 

6. Jānospiež uz uzraksta "Nosūtīt iesniegumu" 

 

! Bezdarbnieka statusam jāpiesakās ne agrāk kā nākamajā dienā pēc tam, kad beidz strādāt.  

 

Bezdarbnieka pabalstu piešķir Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra, tāpēc bezdarbnieka pabalstam jāpiesakās atsevišķi šeit: ​​https://www.latvija.lv/lv/Epakalpojumi/EP172/Apraksts.

 

 

 

 Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005. Izstrādāts: CraftW
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv