ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
28.02.2020


NVA viesosies Lietuvas darba biržas vadītājs

6. un 7. jūnijā notiks Lietuvas Republikas Darba biržas direktora Vida Šlekaiša un Lietuvas Republikas Darba biržas Starptautisko attiecību nodaļas vadītājas Monikas Višņauskienes darba vizīte Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA).

6. jūnijā plkst. 16.30 NVA direktors Ringolds Beinarovičs un Lietuvas Darba biržas direktors Vids Šlekaitis parakstīs Nodomu protokolu, kas paredz Nodarbinātības valsts aģentūras un Lietuvas darba biržas sadarbību dažādās jomās, tai skaitā darba pieredzes un informācijas apmaiņā, nodarbinātības problēmu risināšanā pierobežu rajonos, Eiropas Sociālā fonda projektu ieviešanā.
Vizītes gaitā viesi no Lietuvas tiks informēti par situāciju Latvijas darba tirgū, par NVA mērķiem, stratēģiju un struktūru, kā arī iepazīsies ar bezdarbnieku apmācības procesu. Savukārt Lietuvas kolēģi informēs par viņu valstī esošu bezdarbnieku apmācības sistēmu pēc darba devēju pieprasījuma.

7. jūnijā V.Šlekaitis un M.Višņauskiene viesosies Latvijas Republikas Labklājības ministrijā, kur tiksies ar Labklājības ministri Dagniju Staķi. Lietuvas darba biržas pārstāvji apmeklēs arī NVA Rīgas reģionālo filiāli.


NVA Sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr.: 67021744; 26114728

Papildinformācija:
Tālr.: 67504861
Tatjana.Savranska@nva.gov.lv