ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
13.07.2020


Klientu apkalpošana klātienē NVA notiek pēc iepriekšējā pieraksta, ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) no 10.jūnija ir atsākusi klientu apkalpošanu klātienē, kas marta vidū tika pārtraukta saistībā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju Covid-19 izplatības ierobežošanai. Klientiem savā NVA filiālē jāierodas atbilstoši klātienes apmeklējumu datumu grafikam, kas ir pieejams NVA mājaslapā. Informāciju par precīzu apmeklējuma laiku klients var arī uzzināt, autorizējoties NVA CV un vakanču portāla sadaļā “PROFILS” vai zvanot uz bezmaksas informatīvo tālruni 80200206.

Atgādinām, ka klientu apkalpošana NVA notiek tikai pēc iepriekšējā pieraksta, ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus!

 

NVA filiālē klientam jāierodas precīzi iepriekšējā pierakstā norādītajā laikā un klientu apkalpošanas telpā jāieiet tikai pēc uzaicinājuma!

 

Tiem klientiem, kuri ir saņēmuši no NVA ziņu par attālināto apkalpošanu, NVA filiālē klātienē nav jāierodas! Iepriekšējā pierakstā norādītajā laikā NVA darbinieks sazināsies ar klientu.

 

Lūdzam klientus, apmeklējot NVA, ievērot 2 metru distanci, izmantot savus mutes un deguna aizsegus, kā arī paņemt līdzi savas personiskās pildspalvas. Aicinām atturēties no NVA apmeklējuma cilvēkus ar elpceļu saslimšanas pazīmēm.

 

Iesniegumi bezdarbnieka vai darba meklētāja statusa iegūšanai joprojām tiek pieņemti tikai attālināti!

Lai NVA CV un vakanču portālā pieteiktos bezdarbnieka statusam, ne agrāk kā nākamajā dienā pēc darba tiesisko attiecību izbeigšanas jāveic šādi soļi:


1. solis
Atveriet NVA CV un vakanču portālu (https://cvvp.nva.gov.lv);


2.solis
Autorizējieties, izmantojot vienu no portāla latvija.lv autentifikācijas veidiem;

 

3.solis

Izvēlēties iespēju "Pieteikšanās bezdarbnieka vai darba meklētāja statusam";

 

4.solis

Izvēlēties iespēju "Pieteikties bezdarbnieka statusam" un norādiet NVA filiāli, ar kuru vēlaties sadarboties;

 

5.solis

Lejupielādējiet un aizpildiet iesniegumu bezdarbnieka statusa piešķiršanai (paraksts nav vajadzīgs).

 

6.solis
Aizpildītu iesniegumu WORD formātā saglabājiet kā pielikumu un nosūtiet NVA.

 

Ja klientam nav iespējas elektroniski pieteikties bezdarbnieka statusam, to var izdarīt, iesniegumu izdrukājot, aizpildot un ieliekot filiāles pastkastītē.