ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
16.07.2020


NVA rīko tiešsaistes darba dienas darbaspēka piesaistei būvniecības un lauksaimniecības nozarēm

Lai veicinātu darbaspēka piesaisti Būvniecības un Lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības nozarēm, kur šobrīd ir liels vakanču piedāvājums, kā arī, lai palīdzētu darba ņēmējiem, kuri ir zaudējuši darbu, pēc iespējas ātrāk to atrast, šī gada 16. un 18. jūnijā Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) savā sociālās vietnes Facebook kontā rīko divas tiešsaistes darba dienas. 16.jūnijā nodarbinātības iespējas darba meklētājiem piedāvās Būvniecības nozares darba devēji, savukārt 18.jūnijā darba meklētājus uzrunās tie darba devēji, kas darbojas Lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības nozarē. Abu pasākumu sākums - plkst.18.00.


Tiešsaistes darba dienās nozaru asociāciju pārstāvji stāstīs par aktuālo situāciju nozarēs, savukārt darba devēji informēs darba meklētājus par vakancēm, iepazīstinās ar saviem uzņēmumiem, darba apstākļiem, specifiku un nosacījumiem. Pasākumu norises laikā darba meklētāji savus jautājumus varēs uzdot sociālās vietnes Facebook NVA konta komentāru sadaļā.

Aicinām ikvienu darba meklētāju, kuram interesē darbs Būvniecības nozarē, apmeklēt sociālās vietnes Facebook kontu "Nodarbinātības valsts aģentūra" 16.jūnijā plkst. 18.00, bet, ja saistošs ir darbs Lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības nozarē, piedalieties tiešsaistes darba dienā 18.jūnijā no plkst. 18.00.