ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
30.05.2020


Aktualizēts bezdarbnieku klātienes NVA apmeklējumu pārcelšanas grafiks, ārkārtas situācijas laikā saziņa ar klientiem visās NVA filiālēs notiek attālināti

Cienījamie klienti! Ņemot vērā to, ka valstī ir pagarināta ārkārtas situācija Covid-19 izplatības ierobežošanai, ir aktualizēts bezdarbnieku klātienes NVA apmeklējumu datumu pārcelšanas grafiks, kas ir pieejams šeit.

Mainās tikai apmeklējuma datums, bet laiks paliek iepriekš noteiktais. Ieplānotā apmeklējuma pārcelšanas datumu klienti var redzēt arī savā profilā CV un vakanču portālā (https://cvvp.nva.gov.lv/#/pub/). Autentificēties NVA CV un vakanču portālā var gan ar internetbankas autentifikācijas līdzekli, uzklikšķinot uz attiecīgās bankas ikonas, gan ar elektronisko parakstu, gan ar eParaksts mobile.

 

Atgādinām, ka ārkārtas situācijas laikā saziņa ar klientiem un sadarbības partneriem visās NVA filiālēs notiek attālināti, arī iesniegumi bezdarbnieka statusa piešķiršanai tiek pieņemti neklātienē.

Lai NVA CV un vakanču portālā pieteiktos bezdarbnieka statusam, ne agrāk kā nākamajā dienā pēc darba tiesisko attiecību izbeigšanas jāveic šādi soļi:

1. solis
Atveriet NVA CV un vakanču portālu (https://cvvp.nva.gov.lv);
2.solis
Autorizējieties, izmantojot vienu no portāla latvija.lv autentifikācijas veidiem;
3.solis
Izvēlēties iespēju "Pieteikšanās bezdarbnieka vai darba meklētāja statusam";
4.solis
Izvēlēties iespēju "Pieteikties bezdarbnieka statusam" un norādiet NVA filiāli, ar kuru vēlaties sadarboties;
5.solis
Lejupielādējiet un aizpildiet iesniegumu bezdarbnieka statusa piešķiršanai (paraksts nav vajadzīgs); IESNIEGUMS bezdarbnieka statusa piešķiršanai
6.solis
Aizpildītu iesniegumu WORD formātā saglabājiet kā pielikumu un nosūtiet NVA.

 

Attālināti iesniegumu bezdarbnieka statusa piešķiršanai iespējams iesniegt arī valsts pārvaldes pakalpojumu portālā www.latvija.lv ar e-pakalpojuma Iesniegums iestādei starpniecību (e-paraksts nav nepieciešams). Piesakoties bezdarbnieka statusam portālā latvija.lv, neaizmirstiet augšupielādēt aizpildītu iesniegumu un pievienot to kā pielikumu!

Ja klientam nav iespējas elektroniski pieteikties bezdarbnieka statusam, to var izdarīt, iesniegumu izdrukājot, aizpildot un ieliekot filiāles pastkastītē.

Saziņai ar NVA darbiniekiem lūdzam izmantot tālruni, NVA pārvaldes un filiāļu kontaktinformācija pieejama NVA tīmekļvietnē. Bezmaksas informatīvais tālrunis – 80200206.

Saistībā ar bezdarbnieka pabalsta jautājumiem aicinām sazināties ar Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūru www.vsaa.gov.lv