ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
26.05.2020


Sezonas darbi

Projekts nr. 7.1.2.1./15/I/001 „ EURES tīkla darbība Latvijā”

 

 

Katru gadu sezonas darbu darba devēji, tai skaitā Latvijas lauku saimniecības izjūt darba spēka trūkumu un piedāvā gan pastāvīgu, gan sezonas darbu dažādās nozarēs. Nodarbinātības valsts aģentūra ir uzsākusi kampaņu, lai veicinātu darbaspēka piesaisti sezonas darbiem.


NVA iniciatīvas mērķis ir veicināt sezonas darbu vakanču reģistrēšanu NVA un piesaistīt darba meklētājus šīm vakancēm.


Šajā interneta vietnē ir apkopotas sezonas darbu vakances, tādā veidā darba meklētājiem radot iespēju ātri un ērti iepazīties ar aktuālajām vakancēm, pieteikties sezonas darbiem.

 

Darba devējiem:
Piedalies sezonas darbu akcijā, piesakot vakances NVA CV un vakanču portālā un izvēlieties bezmaksas pretendentu atlases pakalpojumu! Vairāk par vakanču pieteikšanu - šeit.

 

Darba meklētājiem:
Apskati aktuālās sezonas darbu vakances šeit, piesakies tām un piedalies atlasēs:

 


  

  
  
    

   

 

 

Pieredzes stāsti>>

 

NVA darbinieku kontaktinformācija gan darba devējiem, gan darba meklētājiem par sezonas darbu akciju un vakancēm:


 Rīgas reģionālā filiāle: Daina Petrova, 26525906, daina.petrova@nva.gov.lv 
 Aizkraukles filiāle: Evita Aņikina, 65124255, 26698952, Evita.Anikina@nva.gov.lv
 Alūksnes filiāle: Aiva Jakobsone, 64381014, mob.: 25685268, Aiva.Jakobsone@nva.gov.lv
 Balvu filiāle: Balvu KAC – Sarmīte Raibekaze, 26333806, sarmite.raibekaze@nva.gov.lv; Gulbenes KAC – Sandra Cīrule, 20243381, Sandra.Cirule@nva.gov.lv
 Bauskas filiāle: Astra Lukše, 63960635, 28664632, Astra.Lukse@nva.gov.lv
 Cēsu filiāle: Madara Zaļkalne, 64127773, 28344696, Madara.Zalkalne@nva.gov.lv
 Daugavpils filiāle: Svetlana Jerocka, 25714617, 65484368, Svetlana.jerocka@nva.gov.lv
 Dobeles filiāle: Lidija Miezīte, 63721565, 22021229, Lidija.Miezite@nva.gov.lv; Aija Prikule, 63721565, 22021229, Aija.Prikule@nva.gov.lv
 Jēkabpils filiāle: Marina Belova, 65236655, 26176873, Marina.Belova@nva.gov.lv; Inga Kāršeniece, 65231950, 26511667, Inga.Karseniece@nva.gov.lv; Dina Indāne, 65231950, 26176873, Dina.Indane@nva.gov.lv
 Jelgavas filiāle: Dzintra Ozola, 63048836, 25685337, Dzintra.Ozola@nva.gov.lv; Daiga Ševčenko 63026674, 26469347, e-pasts daiga.sevcenko@nva.gov.lv
 Jūrmalas filiāle: Jūrmalas KAC - Andreta Markūne, 25685289, andreta.markune@nva.gov.lv; Inga Gulbe, 25781423, inga.gulbe@nva.gov.lv Tukuma KAC – Jekaterina Rastopčina, 22012779, Jekaterina.Rastopcina@nva.gov.lv; Inese Reisa, 26636084, Inese.Reisa@nva.gov.lv
 Krāslavas filiāle: Irēna Pudnika, 65622102, 26605318, Irena.Pudnika@nva.gov.lv
 Kuldīgas filiāle: Brigita Romanovska, 63350553, 29338350, Brigita.Romanovska@nva.gov.lv
 Liepājas filiāle: Linda Segliņa 63427365, 28351033, Linda.Seglina@nva.gov.lv; Irēna Māliņa, 63489792, 29338343, Irena.Malina@nva.gov.lv
 Limbažu filiāle: Vanda Purmale, 64021542, 27877393, Vanda.Purmale@nva.gov.lv
 Ludzas filiāle: Anita Stahovska, 65707324, 28381921, Anita.Stahovska@nva.gov.lv
 Madonas filiāle: Lilita Pavloviča, 64860839, 25685275, Lilita.Pavlovica@nva.gov.lv
 Ogres filiāle: Sandra Rudko, 20260140, Sandra.Rudko@nva.gov.lv; Daiga Torstere, 20260140, Daiga.Torstere@nva.gov.lv
 Preiļu filiāle: Anita Anspoka, 65314023, 25685343, Anita.Anspoka@nva.gov.lv
 Rēzeknes filiāle: Ingrīda Ančupāne, 64607807, 29235055, Ingrida.Ancupane@nva.gov.lv
 Saldus filiāle: Andra Kazlauska, 63822326, andra.kazlauska@nva.gov.lv
 Siguldas filiāle: Aina Kuzmane, 67870973, mob.: 28380075, aina.kuzmane@nva.gov
 Talsu filiāle: Ina Mežavilka, 63291709, 22021081, Ina.Mezavilka@nva.gov.lv
 Valmieras filiāle: Valmieras KAC – Antra Toma, 26480777, Antra.Toma@nva.gov.lv; Valkas KAC – Linda Ščerbane, 25685261, Linda.Scerbane@nva.gov.lv; Smiltenes KAC – Una Eglīte, 26195698, Una.Eglite@nva.gov.lv
 Ventspils filiāle: Linda Samorukova, 63629352, 26630286, Linda.Samorukova@nva.gov.lv