ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
02.04.2020


Nodarbinātības valsts aģentūras direktore piedalīsies Diasporas Sieviešu Konferencē

2019. gada 9. novembrī Daugavas Vanagu Fonda Londonas Latviešu namā (72 Queensborough Terrace, London W2 3SH) notiks Diasporas Sieviešu Konference, kurā Nodarbinātības valsts aģentūras direktore Evita Simsone informēs diasporas pārstāvjus par NVA atbalstu Latvijas valstspiederīgajiem, kuri vēlas atgriezties Latvijas darba tirgū.

 

Diasporas Sieviešu konference ir līdz šim nebijis pasākums diasporas biedrību vadītāju un plašākas sabiedrības saliedēšanai. Tā būs veltīta diasporā aktīvajām sievietēm, kuras papildus ikdienas rūpēm un profesionālajai dzīvei, uzņemas aktīvu sabiedrisko dzīvi ar mērķi stiprināt un satuvināt sabiedrību. Diasporas Sieviešu konferencē tiks diskutēts par diasporas aktīvo sieviešu pieredzi un atziņām, izaicinājumiem un motivāciju, integrāciju un ieguvumiem gan personīgi, gan kolektīvi.

 

Lai informētu Latvijas valstspiederīgos, kuri dzīvo un strādā ārzemēs par aktuālo un iespējām atgriezties Latvijas darba tirgū NVA regulāri sadarbojas ar latviešu kopienas organizācijām, Latvijas vēstniecībām ārvalstīs, darba devējiem un citām valsts institūcijām, rīkojot regulārus informatīvos pasākumus ārzemēs dzīvojošajiem Latvijas valstspiederīgajiem un piedaloties diasporas rīkotajos pasākumos un forumos. Tāpat diasporas pārstāvjiem noderīga informācija apkopota NVA tīmekļvietnes sadaļā „Ja vēlies atgriezties Latvijā”.