ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
02.07.2020


Vairāki simti darba meklētāju apmeklēja Vakanču gadatirgu Smiltenē

Projekts „Atbalsts ilgstošajiem bezdarbniekiem” Nr. 9.1.1.2/15/I/001

 
 

Vairāk nekā četri simti darba meklētāju no Smiltenes un tuvākajiem novadiem 31.oktobrī apmeklēja Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Vakanču gadatirgu, kas norisinājās Smiltenes pilsētas Kultūras centrā. To atklāja NVA direktore Evita Simsone un Smiltenes novada domes priekšsēdētājs Gints Kukainis.

 

 

Darbiniekus šajā pasākumā meklēja 25 darba devēji, piedāvājot darba meklētājiem gandrīz 300 brīvo darba vietu. Smiltenē NVA Vakanču gadatirgus tiek rīkots jau otro reizi un, salīdzinājumā ar 2018.gada rezultātiem, šogad par 50% ir palielinājies piedāvāto vakanču skaits.

 


 

Satiekoties ar darba devējiem klātienē un vienuviet, darba meklētāji varēja iegūt informāciju par darba iespējām reģionā, pieteikties piemērotākām vakancēm, sarunā ar darba devējiem noskaidrot visus ar iespējamo darbu saistītos jautājumus, piedalīties darba intervijās un pat noslēgt darba līgumu.

 

Piedāvājam fotoreportāžu par NVA Vakanču gadatirgus norisi Smiltenē, savukārt portālā skaties.lv Jūs varat noskatīties TV3 ziņu sižetu par šo pasākumu: https://skaties.lv