ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
07.07.2020


Darba meklētāju un darba devēju tikšanās NVA filiālēs

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiālēs regulāri tiek rīkotas bezdarbnieku un darba meklētāju klātienes tikšanās ar darba devējiem, kuri piedāvā darba iespējas savos uzņēmumos, iestādēs vai organizācijās. Tikšanos laikā darba devēji iepazīstina ar savu uzņēmumu un darba nosacījumiem, savukārt darba meklētājiem ir iespēja pieteikties darbam.

 

29.oktobrī plkst. 12.00 NVA Jelgavas filiāles 1.stāva nodarbību telpā (Skolotāju iela 3, Jelgava) bezdarbnieki un darba meklētāji aicināti uz tikšanos ar SIA “Dinair Filton” pārstāvjiem, notiks darbinieku atlase locīšanas iekārtas operatora, komplektētāja un noliktavas darbinieka vakancēm. Tikšanās laikā darba devējs prezentēs uzņēmumu, stāstīs par darba specifiku, nosacījumiem, darba laiku un ieguvumiem.

 

30.oktobrī plkst. 11.00 NVA Jelgavas filiāles 1.stāva nodarbību telpā (Skolotāju iela 3, Jelgava) darbinieku atlasi ceha strādnieka vakancēm rīkos SIA “NORDISK LINE SENTER”. Būs uzņēmuma prezentācija, informācija par darba specifiku, nosacījumiem, darba laiku, ieguvumiem.

 

2019.gada 30.oktobrī plkst. 11.00 Liepājas filiāles 219. telpā (Liepājā, Graudu ielā 50) notiks

tikšanās ar SIA “CLEAN R“ pārstāvjiem par darba iespējām uzņēmumā – darba vietās Rīgā, lidostā “Rīga“. Uzņēmums piedāvā darbu palīgstrādniekiem, apkopējām. Ir nodrošinātas naktsmītnes dienesta viesnīcā, pusdienas, kā arī transports no un uz lidostu “Rīga“.