ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
11.07.2020


Darba meklētāju un darba devēju tikšanās NVA filiālēs

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiālēs regulāri tiek rīkotas bezdarbnieku un darba meklētāju klātienes tikšanās ar darba devējiem, kuri piedāvā darba iespējas savos uzņēmumos, iestādēs vai organizācijās.

 

22.oktobrī plkst. 12.00 NVA Daugavpils filiāles 103.telpā (Varšavas iela 18, Daugavpils) notiks bezdarbnieku un darba meklētāju tikšanās ar darba devēju SIA “Girtekos Logistika”. Uzņēmums piedāvā darba iespējas izstrādājumu marķētājiem noliktavā Olaines novadā, nodrošinot bezmaksas izmitināšanu un transportu no un līdz darba vietai, kā arī 2 reizes mēnesī no un uz Daugavpili.

 

23.oktobrī plkst. 11.00 NVA Ogres filiāles 3.kabinetā (Rīgas iela 14, Ogre) notiks bezdarbnieku un darba meklētāju tikšanās ar SIA “MAXIMA Latvija” pārstāvi. Tiks piedāvāts darbs klientu konsultantiem pie pašapkalpošanas kasēm, kasieriem, pārdevējiem, tirdzniecības zāles darbiniekiem. Pieteikties dalībai interesenti var, zvanot uz tālruni 20260140.

 

24. oktobrī plkst. 10.00 NVA Siguldas filiālē (Dārza iela 2a, Sigulda) tiek rīkota tikšanās ar noliktavu aprīkojumu ražotājiem un montētājiem - starptautiskas intraloģistikas uzņēmumu grupas “SSI SCHÄFER” pārstāvjiem Latvijā. Uzņēmums aicina darbā metāla konstrukciju montāžas darbu vadītāju, metāla konstrukciju montieri, elektrotehniķi.

 

29.oktobrī plkst. 12.00 NVA Jelgavas filiāles 1.stāva nodarbību telpā (Skolotāju iela 3, Jelgava) bezdarbnieki un darba meklētāji aicināti uz tikšanos ar SIA “Dinair Filton” pārstāvjiem, notiks darbinieku atlase locīšanas iekārtas operatora, komplektētāja un noliktavas darbinieka vakancēm. Tikšanās laikā darba devējs prezentēs uzņēmumu, stāstīs par darba specifiku, nosacījumiem, darba laiku un ieguvumiem.

 

30.oktobrī plkst. 11.00 NVA Jelgavas filiāles 1.stāva nodarbību telpā (Skolotāju iela 3, Jelgava) darbinieku atlasi ceha strādnieka vakancēm rīkos SIA “NORDISK LINE SENTER”. Būs uzņēmuma prezentācija, informācija par darba specifiku, nosacījumiem, darba laiku, ieguvumiem.