ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
30.05.2020


NVA piedalās sarunu festivālā LAMPA

Sarunu festivālā “LAMPA”, kas šogad norisināsies 28. un 29. jūnijā Cēsīs, NVA darbiniekus varēs sastapt valsts pārvaldes vienotajā teltī “Valsts māja”, kurā tiksies publiskā un privātā sektora eksperti, viedokļu līderi un sadarbības partneri, lai, radoši diskutējot, debatējot un sarunājoties, atklāti paustu viedokļus par (d)rosmi un izaicinājumiem valsts pārvaldē.

 

28. jūnijā no plkst.14.00 līdz 15.30 Iespēju teltī norisināsies saruna “Darbs cietumā – pārpratums vai drosme?”, kurā piedalīsies NVA Cēsu filiāles karjeras konsultante Inguna Kaupuža. Sarunas laikā pieredzē dalīsies dažādu nozaru eksperti, kuri ikdienā strādā ieslodzījuma vietās. Ikvienam drosmīgajam būs iespēja ar interaktīvas spēles palīdzību pārbaudīt savu fizisko un psiholoģisko piemērotību darbam ieslodzījuma vietā.

 

No plkst. 15:30 līdz 16:30 teltī "Dzīve 50 plus" notiks izzinoša nodarbība "Kāds ir tavs patiesais vecums?", kurā interesenti varēs gūt atbildi uz šo jautājumu ar dažādu testu un uzdevumu palīdzību. Nodarbības laikā NVA sagatavotos testus, kas ikvienam pieejami arī NVA tīmekļa vietnē, palīdzēs izpildīt karjeras konsultanti.

 

Savukārt NVA platformas brivpratigie.lv pārstāvji būs sastopami teltī "Dzīve 50 plus" un festivāla laikā organizēs „Labo darbu loteriju”, kurā varēs laimēt neparastas brīvprātīgā darba iespējas Cēsīs, kā arī, izpildot testu, noskaidrot, kura brīvprātīgo joma apmeklētājam ir vispiemērotākā.

 

28.jūnijā no plkst.17:00 līdz 18:00 noritēs NVA platformas brivpratigie.lv sadarbībā ar biedrību „Dēms” organizētā diskusija "Brīvība. Prāts. Sirds" par dažādiem izpausmes veidiem, kas ļaus paskatīties uz brīvprātību no jauna skatupunkta caur dažādiem izpausmes veidiem - saredzēt, sadzirdēt, sajust, piedzīvot, izdzīvot, samīļot, vadīt. Diskusiju vadīs moderators Vilis Brūveris, piedalīsies platformas brivpratigie.lv vadītājs Ints Teterovskis, arheoloģe Rūta Vecmuktāne, brīvprātīgo koordinators Gatis Valainis, fotogrāfs Roberts Eleksis un Latvijas Sarkanā Krusta pārstāvis.

 

Vakarā, no plkst. 20:00 līdz 21:00, “Valsts mājā” notiks “Vakara šovs ar Mācēnu: kā jāmācās, kad esi jau pieaudzis?“ Kopā ar improvizācijas teātra aktieriem un ekspertiem, festivāla dalībnieki meklēs atbildes uz jautājumiem, kādu pamatprasmju trūkums traucē pieaugušajiem pārkvalificēties un atrast sevi jaunās jomās, lai pielāgotos 21. gadsimta darba tirgum, kurā spēles noteikumus maina darba digitalizācija, globalizācija, migrācija un citi faktori.

 

29. jūnijā no plkst. 11:00 līdz 20:00 NVA piedalīsies izstādē "Manas valsts digitalizācija", kas tiks rīkota “Valsts mājā". Izstādes apmeklētāji varēs iepazīt valsts pārvaldē izmantotos tehnoloģiju risinājumus. Plkst. 19:00 notiks saruna ar lietojamības ekspertiem, viņu vadībā būs iespēja iepazīt dažādus digitālos rīkus un izteikt savu viedokli.

 

Uz tikšanos Cēsīs!