ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
21.02.2020


NVA direktors Ringolds Beinarovičs apmeklē Jelgavu

Šodien, 23.janvārī Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktors Ringolds Beinarovičs apmeklē Jelgavu, kur tiekas ar Jelgavas rajona padomes priekšsēdētāju Intu Savicku un Jelgavas domes priekšsēdētāju Andri Rāviņu. Sarunu laikā tiks apspriesti nodarbinātības jautājumi Jelgavas rajonā, kā arī pārrunāta valsts un vietējo pašvaldību sadarbības nepieciešamība bezdarba samazināšanā un, jo īpaši, atbalsta sniegšanā darbiniekiem kolektīvas atlaišanas gadījumā. Vakar AS „Jelgavas Cukurfabrika” iesniedza informāciju NVA Jelgavas filiālei par darbinieku kolektīvās atlaišanas uzsākšanu sakarā ar fabrikas restrukturizāciju, kur atbrīvoti tiks 128 darbinieki. Uzņēmuma vadība vēl nav brīdinājusi darbiniekus par gaidāmo atlaišanu.

Pašlaik Jelgavas pilsētā ir reģistrēti 1503 bezdarbnieki, rajonā - 903, un bezdarba līmenis pilsētā ir 4,9%, bet rajonā - 5,8%. Kopumā gada laikā bezdarba līmenis ir mazinājies.

Vizītes laikā Jelgavā Ringolds Beinarovičs tiksies arī ar NVA Jelgavas filiāles darbiniekiem. Tā kā šobrīd Jelgavas filiāles vadītāja amats ir vakants, līdz jauna filiāles vadītāja apstiprināšanai NVA direktors ir uzņēmies personīgu kontroli par Jelgavas filiāles darbu.

Pateicoties Eiropas Reģionālā attīstības fonda finansējumam, šogad turpinās NVA telpu renovācija. Vistuvākajā laikā arī Jelgavas filiāle iegūs patīkamu darba vidi, kas nodrošinās kvalitatīvāku klientu apkalpošanu.


Ilona Jurševska, NVA Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Tālr. 7021812; 26110065
Iveta Daine, NVA sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr. 7021744; 9466755
Iveta.Daine@nva.gov.lv