ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
26.05.2020


NVA direktora vietniece Kristīne Stašāne tiksies ar Latvijas valsts piederīgajiem Skotijā

Projekts Nr. 7.1.2.1./15/I/001 „EURES tīkla darbība Latvijā”

 

 

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktora vietniece Kristīne Stašāne piedalīsies Latviešu Biedrības Skotijā rīkotajā pasākumā “Latviešu Dienas Edinburgā”, kas 5., 6. un 7.aprīlī norisināsies Skotijas galvaspilsētā, pulcējot vairākus simtus Latvijas valsts piederīgo, kuri dzīvo un strādā Edinburgā un tuvākajā apkārtnē, kā arī ap 150 dalībnieku no 6 Eiropas valstīm.


Kristīne Stašāne informēs pasākuma dalībniekus par darba tirgus situāciju Latvijā, NVA un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla EURES pakalpojumiem un atbalstu tiem Latvijas valsts piederīgajiem, kuri vēlas atgriezties Latvijā. Kristīnei Stašānei paredzētas tikšanās ar Latvijas Republikas vēstniecības Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotajā Karalistē, Aberdīnas Universitātē izveidoto latviešu studentu biedrības, Latvijas diasporas organizāciju vadītājiem un pārstāvjiem, lai apspriestu aktuālos sadarbības jautājumus.

Latviešu Biedrība Skotijā ir Lielbritānijā dibināta bezpeļņas organizācija, kas darbojas ar mērķi vienot un atbalstīt Skotijā dzīvojošos latviešus, rūpēties par nacionālās identitātes un latviešu kultūras saglabāšanu, kā arī nodrošināt Skotijas un apkārtējo valstu latviešiem iespēju pavadīt laiku kopā, kopt savas tradīcijas un nezaudēt saikni ar Latviju.