ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
01.06.2020


Aprīlī NVA rīko akciju „Karjeras dienas darba meklētājiem”

No 8. līdz 12.aprīlim visās Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiālēs norisināsies akcija “Karjeras dienas darba meklētājiem”. Akcijas laikā ikviens iedzīvotājs, kas meklē darbu vai domā par darba maiņu, varēs saņemt atbalstu darba meklēšanā un karjeras veidošanā.

Apmeklējot NVA Karjeras dienu aktivitātes un tiekoties ar darba devējiem un tautsaimniecības nozaru pārstāvjiem, darba meklētāji uzzinās, kādas darba iespējas viņu reģionā piedāvā uzņēmēji, varēs izvērtēt arī pašu spējas uzņēmējdarbībā un noskaidrot, kāds atbalsts ir pieejams uzņēmējdarbības vai pašnodarbinātības uzsākšanai. Savukārt darba pārrunu treniņos (darba interviju simulācijās) darba meklētāji profesionāla karjeras konsultanta vadībā piedalīsies darba pārrunu lomu spēlēs, iegūstot praktiskas iemaņas un vērtīgas atziņas, kā veidot veiksmīgu komunikāciju ar darba devēju. Darba interviju treniņiem ir jāpiesakās iepriekš, izvēloties individuālo vai grupu treniņu: http://www.nva.gov.lv/index.php?cid=2&mid=650

Darba devējiem Karjeras dienās būs iespēja atrast vajadzīgos darbiniekus, klātienē tiekoties ar motivētiem darba meklētājiem un iepazīstinot viņus ar darba un profesionālās izaugsmes izredzēm savos uzņēmumos. Dalībai akcijā jau pieteikušies novadu uzņēmējdarbības centru vadītāji, biznesa inkubatoru pārstāvji un citi uzņēmēji, kas pārstāv dažādas nozares, viņi Karjeras dienās prezentēs savus uzņēmumus un informēs par brīvajām darba vietām.

Akciju “Karjeras dienas darba meklētājiem” NVA pirmo reizi rīkoja 2018.gada rudenī. Pērn akcijā piedalījās 3,5 tūkstoši darba meklētāju un 190 darba devēju un biznesa atbalsta organizāciju pārstāvju. Darba meklētājiem tika piedāvātas vairāk nekā pusotrs tūkstotis brīvo darbavietu. Lielākais darbaspēka pieprasījums bija aizsardzības, klientu apkalpošanas, autopārvadājumu un autobūves nozarēs.

Plašāka informācija par iespējām piedalīties akcijā „Karjeras dienas darba meklētājiem” atrodama NVA mājaslapā (http://www.nva.gov.lv/index.php?cid=2&mid=650)

Dalība Karjeras dienu aktivitātēs gan darba meklētājiem, gan darba devējiem ir bez maksas!


Informējam, ka pasākumu laikā var notikt filmēšana vai fotografēšana NVA darba mērķiem, kā arī akcijas norises atspoguļošanai medijos un NVA informatīvajos resursos.