ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
10.07.2020


NVA piedalās darba biržā Mārupē

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) piedalās Mārupes novada domes, biedrības „Mārupes uzņēmēji” un "Biznesa vēstniecības" organizētajā darba biržā “Dzīvo Mārupē, strādā Mārupē”, kas 22.martā norisināsies Mārupes Kultūras namā - Daugavas ielā 29, Mārupē. No plkst. 12.00 līdz 15.30 notiks darba birža uzņēmējiem, savukārt no plkst 15.30 līdz 18.30 - darba meklētājiem.

 

NVA Rīgas reģionālās filiāles speciālisti Mārupes darba biržas apmeklētājus informēs par aģentūras pakalpojumiem darba devējiem un darba meklētājiem, NVA reģistrētajām aktuālajām vakancēm gan Mārupē, gan citos novados un pilsētās, konsultēs darba meklēšanas jautājumos. Uzņēmēji, tiekoties ar NVA pārstāvjiem, varēs iegūt detalizētu informāciju par NVA atbalstu darba devējiem, aktuālajiem nodarbinātības pasākumiem un projektiem, tostarp par vajadzīgo darbinieku atlases un apmācības iespējām, subsidētās nodarbinātības pasākumiem, atbalstu uzņēmējiem, kuri nodarbina darba ņēmējus vecumā virs 50 gadiem, skolēnu nodarbinātības pasākuma šovasar plānoto norisi un nosacījumiem.

 

Darba biržā piedalīsies un savas vakances piedāvās ne vien Mārupes, bet arī citu novadu uzņēmumi. Darba meklētājiem būs iespēja tikties ar darba devējiem un klātienē saņemt atbildes uz jautājumiem par darba piedāvājumu, nosacījumiem, izaugsmes iespējām, notiks arī darba intervijas.

 

Programma