ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
07.06.2020


NVA filiālēs norisināsies „Digitālās nedēļas 2019” pasākumi

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) arī šogad piedalīsies Eiropas Digitālajā nedēļā, kas no 25. līdz 29. martam norisināsies visos Latvijas reģionos jau desmito gadu pēc kārtas, lai digitālajā laikmetā informētu sabiedrību par e-prasmju nozīmi darbā, mācībās un karjeras izaugsmē. Eiropas Digitālo nedēļu Latvijā organizē Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) Eiropas kampaņas „ALL DIGITAL Week 2019" ietvaros. Digitālās nedēļas laikā tiks rīkoti daudzi pasākumi un diskusijas visos Latvijas reģionos: valsts institūcijās, skolās un bibliotēkās, nevalstiskajās organizācijās, pašvaldībās un uzņēmumos. Interesenti varēs pārbaudīt savas digitālās prasmes pašnovērtējuma testos un konkursos.


Šogad „Digitālās nedēļas 2019” galvenās tēmas ir šādas:

  • Sabiedrības, valsts un uzņēmumu digitālā transformācija (pārveide)
  • Digitālā identitāte
  • Iedzīvotāju digitālās prasmes un digitālie pakalpojumi
  • Digitālās prasmes nākotnes digitālajam darbam
  • Digitālās prasmes IKT profesionāliem
  • Drošība un pārliecība lietot digitālās tehnoloģijas
  • Kritiskā domāšana un mediju pratība


Digitālās nedēļas laikā NVA filiāles būs pieejamas visiem interesentiem, kas vēlēsies iegūt vairāk informācijas par aģentūras e-pakalpojumiem. Piemēram, NVA Ludzas filiāle 27. martā plkst. 14:00 rīkos grupas konsultāciju jauniešiem par NVA piedāvātajiem e - pakalpojumiem un citiem e - resursiem karjeras plānošanā, tālākizglītībā , 25. martā plkst. 9:00 sāksies atvērto durvju diena visiem interesentiem, kuri vēlēsies iegūt vairāk informācijas par NVA e-pakalpojumiem NVA Preiļu filiālē, bet 25. martā plkst. 13:00 NVA Jēkabpils filiāle aicinās ciemos ikvienu interesentu, lai iepazīstinātu viņus ar CV aktualizēšanu, vakanču meklēšanu, pieteikšanos vakancēm, pašizpētes testu izpildi tiešsaistē un citiem NVA e-pakalpojumiem.

 

NVA Digitālās nedēļas piedāvājumā ieplānoti arī citi pasākumi. Ar pilnu dažādu iestāžu Digitālās nedēļas pasākumu sarakstu var iepazīties tīmekļa vietnē http://eprasmes.lv/pasakumu-kalendars/. Kalendārs tiks regulāri aktualizēts, tādēļ aicinām tajā ielūkoties ne vienu reizi vien.