ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
13.07.2020


Londonā NVA piedalās pasākumā uzņēmēju un profesionāļu sadarbības platformas attīstīšanai

ESF projekts Nr.7.1.2.1./15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā”

 

Šī gada 8.decembrī Londonā, Latvijas vēstniecības Apvienotajā Karalistē telpās, notiks pasākums "Ar Lielbritānijas pieredzi Latvijā un Latvijai – latviešu uzņēmēju un profesionāļu perspektīva remigrācijas iniciatīvu īstenošanai un sadarbības platformas attīstīšanai”. Pasākuma 2.daļā “Diaspora un tautsaimniecība” par nodarbinātības situāciju Latvijā, pieprasījumu pēc profesionāļiem mūsu valsts darba tirgū un Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) īstenotajām iniciatīvām remigrācijas veicināšanai informēs NVA direktora vietniece Kristīne Stašāne.

 

Pasākuma dalībnieku vidū būs Latvijas Republikas ārkārtējā un pilnvarotā vēstniece Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotajā Karalistē Baiba Braže, Luminor Grupas Stratēģijas un Korporatīvās attīstības vadītājs Jānis Dzenis, Eiropas Latviešu apvienības (ELA) vicepriekšsēde Elīna Pinto, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Zinātnes komercializācijas nodaļas vadītājs Reinis Lasmanis. Tiks spriests par diasporas uzņēmēju un profesionāļu pienesumu Latvijas tautsaimniecības attīstībai, NVA pakalpojumiem un atbalstu remigrantiem, LIAA atbalstu inovācijām un uzņēmējdarbībai, prezentēti veiksmes stāsti, apspriests Diasporas likums, notiks diskusijas un tīklošanās.

 

Pasākuma uzņēmēju un profesionāļu sadarbības platformas attīstīšanai darba kārtība: https://www.eventbrite.co.uk/e/uznemeju-un-profesionalu-sadarbibas-platformas-attistisana-tickets-53213237225