ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
07.06.2020


Ir izveidotas video instrukcijas NVA CV un vakanču portāla lietotājiem

Lai darba devējiem un darba meklētājiem būtu ērtāk izmantot Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) CV un vakanču portāla iespējas, Integrētās komunikācijas un mācību aktivitāšu programmas “Mana Latvija.lv. Dari digitāli!” ietvaros NVA ir sagatavojusi video instrukcijas portāla lietotājiem. Video instrukcija soli pa solim darba devējiem „Vakances reģistrēšana” ir aplūkojama šeit. Noskatoties video instrukciju, darba devējs iegūs detalizētu informāciju par soļiem, kas portālā jāveic, patstāvīgi reģistrējot vakanci. Savukārt video instrukcija soli pa solim darba meklētājiem „Pieteikšanās vakancei” ir skatāma šeit. Pieteikties vakancei NVA CV un vakanču portālā var ikviens, kas meklē darbu, tas ir ērti un ātri, ja ir pieejams internets.


NVA CV un vakanču portāls ir viena no plašākajām valstī darba devēju reģistrēto brīvo darba vietu un darba meklētāju CV datu bāzēm.

 

Darba devēji ar NVA CV un vakanču portāla starpniecību var atrast sev nepieciešamos darbiniekus, bet darba meklētāji portālā var meklēt piemērotu darbu un izveidot savu CV.

 

NVA CV un vakanču portāla lietošana gan darba devējiem, gan darba meklētājiem ir bez maksas!