ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
03.06.2020


NVA Karjeras dienas darba meklētājiem – praktisks atbalsts tiem, kuri meklē darbu vai domā par darba maiņu

Pirmdien, 29.oktobrī, visā Latvijā sāksies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) rīkotā akcija “Karjeras dienas darba meklētājiem”, kas ilgs līdz 2.novembrim. Akcijas laikā padziļinātu un praktisku atbalstu darba meklēšanā un karjeras veidošanā varēs saņemt jebkurš iedzīvotājs, kas meklē darbu vai domā par darba maiņu. Akcijas moto: “Esi aktīvs! Veido savu karjeru jebkurā vecumā! NVA atbalstīs!”


Akcijas “Karjeras dienas darba meklētājiem” ietvaros no 29.oktobra līdz 2.novembrim visās 28 NVA filiālēs norisināsies vairāki pasākumi darba meklētāju atbalstam. Piedaloties darba interviju simulācijās, darba meklētāji kopā ar NVA karjeras konsultantiem individuālajās vai grupu nodarbībās varēs izspēlēt dažādas ar darba pārrunām saistītās situācijas un „lomas”, lai praktiski sagatavotos intervijām pie darba devējiem. Notiks tikšanās ar NVA darbiniekiem, darba devējiem un tautsaimniecības nozaru pārstāvjiem, kuri informēs par brīvajām darba vietām un aktualitātēm reģiona darba tirgū. Apmeklējot pasākumu „Izveido savu darbavietu pats!”, cilvēki, kuri domā par sava biznesa plāna izstrādi un īstenošanu, iegūs informāciju par uzņēmējdarbības uzsākšanas iespējām un NVA atbalstu komercdarbības vai pašnodarbinātības uzsākšanai.

 

Darba meklētājiem, kuri vēlas piedalīties akcijā, NVA mājaslapā (www.nva.gov.lv) jāsameklē viņiem tuvākās NVA filiāles sadaļa, jāatrod akcijas „Karjeras dienas darba meklētājiem” pasākumu tabula un, izvēloties interesējošās aktivitātes, jāpiesakās tām.

 

Aicinām darba meklētājus izmantot šo iespēju un apmeklēt akcijas pasākumus!
Dodoties uz akcijas pasākumiem, iesakām līdzi paņemt savu CV un motivācijas vēstuli.
Dalība Karjeras dienu aktivitātēs ir bez maksas!

 

 Informācija par akcijas “Karjeras dienas darba meklētājiem” aktivitātēm NVA filiālēs izlasāma arī šeit.